Vizitas į Jaunimo organizacijos „Darbas“ Elektrėnų skyrių

Vizitas į Jaunimo organizacijos „Darbas“ Elektrėnų skyrių

Jaunimo organizacijos „Darbas“ (JOD) atsakingoji sekretorė Indrė Rauktytė ir savanorė Laura Čižiūtė lankėsi JOD Elektrėnų skyriuje. Valdybos atstovės susitiko su Elektrėnų jaunimu, kurie išreiškė norą aktyviai prisijungti prie šios jaunimo organizacijos vykdomos veiklos. Vizito metu buvo pristatyta organizacijos veikla, supažindinama su organizacijos struktūra, taip pat pristatytas šių metų veiklos planas.

JOD Visuomenės informavimo skyrius

„Šis susitikimas davė daug naudos, daugiau sužinojome apie organizaciją, bandysime pritraukti kuo daugiau aktyvių narių ir stengsimės aktyviai veikti,“ – po susitikimo įspūdžiais dalinosi naujai išrinktas skyriaus pirmininkas Andrius Araneckas.

„Smagu matyti užsidegusius jaunus žmones, norinčius aktyviai įsilieti į JOD komandą ir savo laisvalaikį susieti su ja,“ – pasakojo Indrė Rauktytė.

„Susitikimas buvo įdomus, ir tikiuosi, kad artimiausiu metu valdyba sulauks pakvietimo šiame skyriuje vesti komandos formavimo seminarą. Šiam skyriui linkiu sėkmingo starto!“ – savo mintimis dalinosi Laura Čižiūtė.

Jaunimo organizacijos „Darbas“ valdyba naujai išrinkto Elektrėnų skyriaus pirmininko Andriaus Aranecko sulaukė Tarybos posėdyje, kuris vyko Kėdainiuose.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų