Vievio šaškių turnyras

Vievio šaškių turnyras

Tradicinis Vievio šaškių turnyras, skirtas Gražinos Venske­vičiūtės-Steckevičienės atminimui paminėti (gim. 1933 m. kovo 11 d.), vyko Vievio kultūros centre (kovo 11 d.). Iš gretimų rajonų susirinko 31 dalyvis. Susirinkusius pasveikino ir kalbą pasakė turnyro organizatorius, pagrindinis teisėjas, daugkartinis  Lietuvos šaškių čempionas Anatolijus Šugajevas. Turnyre padėjo teisėjauti Saulius Pilkis.

Iš kairės: Janina Rekiavičienė, organizatorius Anatolijus Šugajevas, Aleksas Kupčiūnas, Vlada Kibarienė, Genovaitė Bukauskienė, Ąžuolas Morkūnas, Žilvinas Steckevičius.

Geriausiai sekėsi dalyviui iš Kaišiadorių Aleksui Kupčiūnui, užėmusiam I vietą,  II atiteko dalyviui iš Kauno Ąžuolui Morkūnui, III buvo Gražinos Steckevičienės anūkas Žilvinas Steckevičius, kuris dar neužmiršo šaškių žaidimo ir dalyvauja močiutės vardo turnyruose. Tarp moterų buvo geriausia Vlada Kibarienė iš Elektrėnų, II vietą užėmė Genovaitė Bukauskienė iš Kauno, III vietą – Janina Rekiavičienė iš Kaišiadorių. Turnyro metu Anatolijus su artimaisiais nuvažiavo padėti gėlių ant Gražinos Venskevičiūtės-Steckevičienės kapo.
Dėkojame padėjusiems suorganizuoti šį jau tradiciniu tapusį turnyrą: Vievio kultūros centrui, Elektrėnų sporto centrui ir Gražinos Venskevičiūtės-Steckevičienės artimiesiems.

Elektrėnų šaškių ir šachmatų asociacija
Saulius Pilkis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų