Vievio paukštyno akcininkai pritarė restruktūrizacijai

Birželį vykusiame neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime akcininkai nusprendė restruktūrizuoti akcinę bendrovę „Vievio paukštynas“.

Ineta BRICAITĖ

„Dėl žemų realizuojamos produkcijos kainų ir dvigubai išaugusių žaliavų pašarams kainų įmonė turi problemų atsiskaitant ne tik su darbuotojais, bet ir su tiekėjais, bei mokant mokesčius valstybei,“ – akcentavo generalinis direktorius Arturas Jasaitis.

Pagrindiniai restruktūrizacijos tikslai, anot bendrovės ekonomistės Ingos Laniauskaitės Bikmanienės, yra išsaugoti ir plėtoti bendrovės veiklą, atkurti bendrovės mokumą ir įvykdyti įsipareigojimus kreditoriams, išsaugoti darbo vietas, išvengti bankroto, uždirbti pelno. Restruktūrizacijos laikotarpis – ketveri metai.

Gediminas Baliūnas, šią savaitę laikinai pavaduojantis „Vievio paukštyno“ generalinį direktorių, sakė šiuo metu žinąs per mažai, todėl jokios informacijos apie restruktūrizacijos procesą suteikti negali.

Šių metų balandį AB „KG Group“ nusipirko 24 proc. „Vievio paukštyno“ akcijų už 1 litą ir perėmė bendrovės kontrolę. Įmonių grupė informacijos apie restruktūrizaciją taip pat nesuteikė.

„KG Group“ jau priklauso „Vilniaus paukštynas“, „Kaišiadorių paukštynas“ ir „Kauno grūdai“. „Vievio paukštyno“ įstatinis kapitalas – daugiau nei devyni milijonai litų.

2009 m. gruodį 25,8 proc. „Vievio paukštyno“ akcijų valdė generalinis direktorius Arturas Jasaitis, 21,5 proc. – Česlovas Jakonis, komercijos direktorius Gediminas Baliūnas valdė 5,75 proc. akcijų. Iki šiol neatskleidžiama, kas pardavė akcijas „KG Group“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų