Vievio malūnas – tarp geriausiųjų

Vievio malūnas – tarp geriausiųjų
Lietuvos prekybos įmonių aosciacija rengiasi įvesti gražią tradiciją –  apdovanoti geriausią šalies prekę ir geriausią tiekėją.

Birželio 16 d. Vyriausybės rūmuose įvyko pirmieji „Populiariausia prekė ir tekėjas 2009“ nugalėtojų apdovanojimai. Andrius Kubilius sveikindamas konkurso nugalėtojus ir įteikdamas Ministro Pirmininko medalius sakė besidžiaugiantis, kad Lietuvoje išlaikomos gražios tradicijos ir vertinama, kad geriausia prekė – lietuviška, o geriausias šūkis „Pirk prekę lietuvišką“.
„Lankantis užsienyje ne kartą teko girdėti daug gerų žodžių apie lietuviškų prekių kokybę, aukštus standartus. Tikiuosi, kad tos geriausios prekės, kurios yra populiariausios, ims ir atpigs“, – kalbėjo Ministras Pirmininkas.
Geriausią prekę ir geriausią tiekėją Prekybos įmonių asociacija rinko pirmą kartą. Konkurse dalyvavo beveik 750 prekių ir 91 tiekėjas. Šio projekto metu buvo išaiškinti 72 populiariausi produktai pieno, mėsos, duonos, gėrimų, šokoladinių plytelių ir kitose kategorijose. Tarp nugalėtojų yra 17 lietuviškų prekių. „Populiariausios prekės 2009“ ženklas žymi pirkėjų įvertintas, noriai perkamas ir nuolat vartojamas prekes, pasitikėjimą šių produktų kokybe.
Populiariausio tiekėjo titulai suteikti dešimčiai įmonių, tarp kurių apdovanota buvo  ir Vievyje įsikūrusi UAB „Malsena plius“ (miltų tiekėjas), žmonių nuo seno vadinama Vievio malūnu.  Be Vievio malūno dar apdovanota UAB „Vilniaus duona“ (duonos tiekėjas), UAB „Biovela“ (mėsos gaminių tiekėjas), UAB „Vesiga“ (pagardų tiekėjas), UAB „Amber pasta“ (makaronų tiekėjas), UAB „Vičiūnai ir Ko“ (atvėsintos ir šaldytos produkcijos tiekėjas), UAB „Anira“ (aliejaus tiekėjas), AB „Nordic Shugar Kėdainiai“ (cukraus tiekėjas), UAB „Vilniaus majonezo gamykla“ (majonezo tiekėjas), AB „Actas“ (acto tiekėjas).

Red. inf.
Parengta pagal Ministro
Pirmininko spaudos tarnybos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų