Vievio laukia šviesi ateitis

Vievio laukia šviesi ateitis

Julija Kirkilienė

Prieš beveik keturiasdešimt metų statytas viadukas per autostradą šaukte šaukiasi remonto. Jau kuris laikas VĮ „Automagistralė“, įvertinusi viaduko būklę, per jį riboja sunkiasvorio transporto eismą. Šią vasarą planuojama šį tiltą, „Automagistralės“ dokumentuose įvardijamą kaip Paparčių–Semeliškių viaduką, išardyti ir pastatyti naują.

Žiedinis Vievis

Jeigu sklandžiai seksis parinkti darbų vykdytojus, jau šiais metais į Vievį važiuosime saugiau. Suremontuotas bus visas kelio ruožas iki Alesninkų žiedo, o įvažiavimas į Vievį bus palengvintas net trimis žiedinėmis sankryžomis. VĮ „Automagistralė“ direktorius Vladislovas Molis sako, kad sankryža nuo autostrados, Žebertonių ir Alesninkų įvažiavimų į Vievį buvo viena iš nesaugiausių, todėl planuojant viaduko remontą kartu buvo suprojektuota ir žiedinė sankryža. Dar dvi žiedinės sankryžos suprojektuotos Vievio pusėje už viaduko: įvažiavimai į Vilniaus ir Naująją gatves. Kompleksinis projektas Paparčių viaduko Vievio–Aukštadvario ruože, rajoninio kelio Vievis–Žebertonys–Elektrėnai skirtingų lygių sankryžos jungiamųjų kelių rekonstravimas, papildomos infrastruktūros pėstiesiems ir dviratininkams įrengimas suderintas su VĮ „Automagistralė“, VĮ „Vilniaus regiono keliai“, Elektrėnų savivaldybe, Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir teritorinio policijos komisariato atsakingais pareigūnais. Belieka sėkmingai įvykdyti viešuosius pirkimus, kad darbus atliktų sąžiningi ir profesionalūs darbų vykdytojai.

projektasPėstiesiems ir dviratininkams

Savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas naudingiems mainams su Vilniaus regioniniais keliais: remonto reikalaujantis kelias nuo Alesninkų iki Vievio, kuris priklausė Elektrėnų savivaldybei, perduotas Vilniaus regioniniams keliams. Mainais už tai Vilniaus regioniniai keliai savivaldybei perdavė aplinkkelio į Kazokiškes kelio ruožą nuo geležinkelio iki Pylimų kaimo. Vilniaus regioniniai keliai įsipareigojo jiems perduotą kelio ruožą suremontuoti, tad ateinančią žiemą Vievio dalis už autostrados bus pakeista neatpažįstamai. Žiedinėse sankryžose bus įrengtos perėjos, per viaduką nutiesti pėsčiųjų-dviračių takai, nuo važiuojamosios dalies atitverti apsaugos tvorelėmis, aktualiose vietose numatyti neregių ir silpnaregių vedimo paviršiai, visos sankryžos bus apšviestos. Tad žmonėms, dirbantiems ar gyvenantiems kitoje autostrados pusėje, susiekti su miestu bus lengviau. Belieka laukti projekto darbų pradžios, sėkmingo įvykdymo, kad jokie nenumatyti trukdžiai projekto vykdymui nesutrukdytų.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų