Vievio šilas – vieta, kurioje gera gyventi

Vievio šilas – vieta, kurioje gera gyventi

Ar kada pagalvojote, kas jums – jaukūs namai, kuriuose norėtumėte matyti augančius savo vaikus? Kuriuose būtų užtektinai erdvės išpildyti visus savo poreikius ir įgyvendinti svajones? „Vievio šilas“ – tai ta vieta, kurioje gera gyventi dėl daugybės priežasčių: vaizdingo gamtovaizdžio, patogios vietos ir patikimų kaimynų.

„Vievio šilas“ – tai sėkmingai jau ilgą laiką nekilnojamo turto rinkoje veikiančios bendrovės „Vilniaus turto grupė“ inicijuotas projektas kokybės ir patikimumo ieškantiems žmonėms. Šis nuosavų namų kvartalas suskirstytas į 100 sklypų, kuriuose jau kuriasi pirmieji gyventojai.

Tarsis su gyventojais

Pasak „Vilniaus turto grupės“ plėtros vadovo Povilo Godliausko, „Vievio šilas“ – vienas įdomiausių šiuo metu vystomų projektų Elektrėnų savivaldybėje. Galvojant apie gyventojų patogumą, nuspręsta 1,2 ha ploto erdvę palikti bendroms gyventojų naudojimo reikmėms. „Žmonėms, jau įsigijusiems žemės sklypus „Vievio šile“, siūlysime čia įrengti vaikų žaidimo aikštelę bei pavėsinę – patogią erdvę, skirtą bendroms kvartalo bendruomenės reikmėms,“ – sakė P. Godliauskas, viso Vievio apylinkėse kuruojantis tris nuosavų namų statybų kvartalus.

P. Godliausko teigimu, „Vievio šilas“ yra geriausias sprendimas tiems, kurie nori gyventi nuosavame name, tačiau jo įrengimui negali skirti šešiaženklės pinigų sumos. Kvartalo sumanytojai čia gyventi kviečia tuos, kurių galimybės leidžia įsigyti dviejų kambarių naujos statybos butą Vilniuje ar Kaune – išlaidos sklypui bei namo statybai „Vievio šile“ tikrai nebus didesnės.

Kuriant kvartalą galvota apie žmogų

„Vidutiniška buto kaina Lietuvos didmiesčiuose – apie 250 tūkst. litų. Dažniausiai butas nebūna didesnis nei 60 kv. m. Už tokią pačią kainą gyventojams mes siūlome kur kas erdvesnius namus ir, svarbiausia, asmeninę erdvę, kurios nereiks dalintis su kaimynais. Savo kiemą čia galėsite įsirengti pagal savo svajonių projektą,“ – sakė P. Godliauskas.

Pasak P. Godliausko, kuriant „Vienio šilo“ gyvenvietę buvo maksimaliai atsižvelgta į žmonių poreikius ir jų gyvenimo kokybę. Čia suformuoti sklypai – ne mažesni nei 10 arų, o vidutinis plotas siekia 12-20 arų.

„Vievio šilas“ nėra pačiame Vievio centre – tai gamtos ir ramybės oazė, nuo Vievio centro nutolusi 2 km. O visai netoli nuo kvartalo, vos už 7 km, banguoja ekstremalaus sporto mėgėjų jau pamėgtos Elektrėnų marios.

„Vievio šilas“ įrengtas šalia miško, kuris kvartalui suteikia privatumo ir jaukumo jausmą. Kvartale, 1,2 ha dydžio plote, kuris skirtas bendroms gyventojų reikmėms, jau iškastas 50 arų tvenkinys. Netrukus šioje zonoje turėtų būti įkurta vaikų žaidimų aikštelė, pastatyta pavėsinė bendram laisvalaikiui leisti.

Faktai apie Vievį:

• Apie 5 tūkst. gyventojų.

• Atstumas iki Vilniaus – 40 km, iki Kauno – 60 km, iki Trakų – 20 km, iki Elektrėnų – 14 km, iki Kernavės – 23 km.

• Iki Vilniaus centro – 20-30 min vykstant automobiliu; patogus susisiekimas su visais Lietuvos miestais, nes Vievis įsikūręs šalia magistralinio kelio A-1, jungiančio tris didžiausius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną ir Klaipėdą.

• Čia pat – svarbi Vilnius-Kaunas geležinkelio vėžė, kuria traukiniai kursuoja ne tik į šalies miestus, bet ir kitas šalis.

• Aplink Vievį aktyviai kuriasi verslas: čia veikia „Lietuvos ryto“ spaustuvė, „Girteka“ ir „Finėjas“ įkūrę logistikos bazes, „Autoverslas“ Vievyje įsteigė logistikos terminalą. Sklypus čia įsigijusios ir kitos stambios bendrovės, kurios netrukus pradės plėsti savo verslą ir kurti naujas darbo vietas.

• 10 km spinduliu aplink Vievį – ne mažiau nei 10 ežerų, Elektrėnų marios, netoliese teka Neris. Elektrėnų savivaldybėje suskaičiuojama per 90 ežerų.

• Mieste išvystyta visa reikalinga infrastruktūra patogiam gyvenimui: vaikų darželis, pradinė mokykla ir gimnazija, grožio salonai, soliariumai, viešbutis, kavinės, parduotuvės, muziejai ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų