Vievio gyventojas per metus baudžiamas antrą kartą

Vievio gyventojas per metus baudžiamas antrą kartą

Įsiteisėjo Trakų rajono apylinkės teismo (toliau – Teismas) nutarimas administracinėje byloje, kurioje Vievio gyventojui A.U. (gim. 1968 m.), paskirta administracinė nuobauda dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių pardavimo ir laikymo.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK)  pareigūnai nustatė, kad Vievio gyventojas A.U.     vasario 22 d. už 8 Lt pardavė du pakelius cigarečių ,,Minsk Capital“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Jo namuose pareigūnai aptiko dar 71 pakelį neteisėtai laikomų cigarečių. Tokiais savo veiksmais A.U. pažeidė Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2004-05-26 įsakymu Nr. 4-200 ,,Dėl fiziniams asmenims taikomų alkoholio produktų ir tabako gaminių gabenimo ir laikymo Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių patvirtinimo“ patvirtintų taisyklių 3.1.2 punkto reikalavimus; Lietuvos Respublikos tabako kontrolės įstatymo 10 str. 1 d. ir 2010-10-30 Lietuvos Respublikos akcizų įstatymo 30 str., t.y. padarė administracinį teisės pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. 1 d., už ką teismas jam skyrė 1000 Lt baudą su cigarečių konfiskavimu.

Vien šiais metais dėl A.U. neteisėtų veiksmų pareigūnai pradėjo dvi administracinių teisės pažeidimų bylų teisenas: sausio 21 d. A.U. pardavė nepilnametėms po pakelį cigarečių ,,Lifa“ su Rusijos Federacijos banderolėmis. Už pastarąjį pažeidimą teismas priėmė nutarimą ir skyrė 200 Lt baudą su cigarečių konfiskavimu.

Tokiais savo neteisėtais veiksmais A.U. parodo, kad jis nelinkęs paisyti teisės aktų reikalavimų, pakartotinai daro pažeidimus, dėl kurių valstybė patiria žalą.

Pareigūnai prašo visų Elektrėnų sav. gyventojų nelikti abejingiems tokiems pažeidimas, būti aktyviems ir pranešti policijai apie jiems žinomai daromas neteisėtas veikas telefonais bendruoju pagalbos telefonu 112, tiesiogiai Elektrėnų PK telefonu (8 528) 34000 arba pasitikėjimo telefonu (8 528) 39637.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų