Viešbutis augintiniams

Viešbutis augintiniams

„Kuo labiau pažįstu žmones, tuo labiau myliu šunis – posakis, kuriuo atsakau, kai kas paklausia, iš kur atsirado noras turėti tiek augintinių,- sako veislyno „Burbonas“, įkurto Gilūšio kaime, savininkė Inesa Šalkauskienė.- Mes, tikri vilniečiai, įsigiję pirmą labradorų veislės kalytę Wiki, išmainėme sostinės gyvenimą į kaimą, tiksliau, į vienkiemį miško apsuptyje, Elektrėnų savivaldybėje, kur jau beveik dešimtmetį veisiame labradoro retriverių veislės šunis“. Veislyno pavadinimas „Burbonas“.
Inesa supratusi, kad šeimininkai, išvykdami atostogų, ar tai būtų tolimas užsienis, ar mūsų pajūrys, retai gali pasiimti savo mylimus augintinius kartu, subrandino mintį atidaryti nedidelį, bet jaukų šunų viešbutį, kuriame savo numylėtinius ramiai galėtų palikti ir kiti.
Šiuo metu Šalkauskai patys augina aštuonis šunis, dar tiek pat gali priimti ir į viešbutį. O jį nedidelį įrengė todėl, kad kiekvienam šuniui galėtų skirti individualaus dėmesio. Tegul šunims, kaip ir jų šeimininkams, būna atostogos! Be streso, su žaidimais atvirame ore ir linksma kompanija. Ir išties, dauguma svečių, sako Inesa, atvažiuoja dažnai, kartais vos kelioms dienoms, o kartais ir kelioms savaitėms. Pasitaiko ir nenorinčių išvykti.
Viešbučio savininkai pasakoja, kad labradorai – šeimos šunys, yra be galo draugiški, nesileidžia į konfliktus, tad jų viešbutyje atostogaujantys šunys gauna tiek teigiamų emocijų ir smagių žaidimų, kad mielai pasiliktų ir ilgiau!

Julija Kirkilienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų