Viešosios bibliotekos mokys internete elgtis atsargiai

Vasario mėnesį Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka skelbia atsargaus elgesio internete mėnesiu ir kviečia gyventojus – ypač vaikus ir paauglius – aktyviai dalyvauti šiuose mokymuose.

Šia akcija pradedama visus 2011 metus truksianti nacionalinė kampanija „Atsargus internete“, kurią inicijuoja projektas „Bibliotekos pažangai“ ir kurią vykdys daugiau nei 1 000 viešųjų bibliotekų visoje Lietuvoje.
Viešosios bibliotekos tapo svarbiais informacinės visuomenės centrais – jose žmonės gali rasti ne tik spausdintos, bet ir elektroninės informacijos. Naujos galimybės visiems susijusios ir su naujais iššūkiais – juk atsargaus elgesio internete reikia mokytis lygiai taip, kaip vaikystėje išmokome atsargiai elgtis gatvėje. Daugiau sužinoti apie saugumą internete žmonės galės atvykę ir į savo viešąją biblioteką“, – sako projekto „Bibliotekos pažangai“ vykdomos kampanijos „Atsargus internete“ koordinatorė Inga Manelytė.
Nacionalinė kampanija „Atsargus internete“ bibliotekose prasidės vasario 1 dieną specialia pamoka, kurią ves populiarusis TV personažas Gustavas. O kiekvieną vasario antradienį – 8, 15 ir 22 dieną – vyks nacionalinės „Protų kovos“, kuriose galės varžytis komandos iš visos Lietuvos. Ši akcija unikali tuo, kad vaizdo transliacijų metu per internetą susivienys per tūkstantį šalies viešųjų bibliotekų ir keliasdešimt tūkstančių jų lankytojų.
„Visus aktyviai dalyvauti akcijoje su Gustavu – tiek atsargaus elgesio internete pamokėlėje, tiek „Protų kovose“, – kviečia Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Genė Dapkevičienė.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų