Vieša paslaptis iš pirmų lūpų

Žinia apie Lietuvos televizijos  laidos „Vieša paslaptis“ prodiuserio ir Elektrėnų policijos komisariato konfliktą nėra nei objektyvi, nei teisinga. Neatsakingai laidą filmavę jauni žurnalistai už kadro paliko svarbiausią informaciją – žmonės nepritarė nei kalboms apie blogą valdžią,  nei provokacijai. Štai ką apie įvykį papasakojo šio įvykio herojės Karolina ir Dalia, skambinusios policijai.

Red. inf.

 

Apie 16 val. moterys  ėjo į parduotuvę, kai jas užkalbino jaunuolis, rankoje laikantis dėžutę su įvairiais mygtukais ir laidais. Vaikinas moterims peikęs dabartinę valdžią, kalbėjęs apie blogą gyvenimą ir pasiūlęs joms kaip protestą nors pėsčiųjų tiltą Vievyje susprogdinti. Joms tik reikėsią dėžutę ant tilto padėti ir mygtuką nuspausti.  Vaikinas kalbėjo: „Kubiliui po kėde sprogmens padėti juk negalite, tai nors ant tilto padėkite“. Vievietės sakė įsižeidusios dėl tokio vaikino elgesio, pasiūliusios sprogmenį padėti gal ne po Kubiliaus, o Kirkilo kėde, atsisakiusios imti dėžę ir nuėjusios link parduotuvės. Vaikinas dar sekęs paskui jas, vėliau pasukęs link kavinės „Sėkmės užeiga“. Moterys pasitarusios, kad apie tokį įvykį reikia pranešti policijai, taip ir padarė. Pareigūnai paklausinėjo apie jaunuolio automobilį, moterys pasakė jo markę ir numerius.  Vėliau moterys sulaukė  pikto skambučio, kam jos melavo policijai, nes niekas tilto sprogdinti nesiruošia, tik filmuojama televizijos laida.

Karolina stebisi neatsakingais žurnalistų veiksmais, bet negiria ir policijos, nes į įvykio vietą jie atskubėjo gal po pusvalandžio. Baisiausia tai, sako Karolina, kad kitą dieną Vilniuje, ant Tauro kalno, iš tiesų kažkoks vaikinas susisprogdino. Moterys mano, kad jos pasielgė pilietiškai, o žurnalistų darbą turėtų įvertinti atsakingos institucijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų