Šventės „Aš esu, buvau ir būsiu mokinys“ atgarsiai

Šventės „Aš esu, buvau ir būsiu  mokinys“ atgarsiai
Štai ir vėl Rugsėjo 1-oji atkeliavo ir sukvietė visus mokinukus į didžiulę šventę, kuri vainikuoja mokslo metų pradžią. Visi, išsiilgę mokyklos ir mokytojų, knygų, draugų, naujų žinių, skubėjo į mokyklą.

O po pirmojo skambučio, nepaisant lietaus ir vėjo, sugūžėjo į šventę, kuri vyko atrakcionų parke „Vaikų pasaulis“.
Šventę pradėjo VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro direktorius Kęstas Vitkauskas. Nors ir labai jaudinosi, lyg būtų pirmokas, šiltais žodžiais vaikus sukvietė linksmintis ir sutikti naujus mokslo metus kartu. Pasveikinti visų moksleivių atėjo ir miesto meras Arvydas Vyšniauskas bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Deimantas Tarulis.  Smagu, kad miesto valdžia supranta, jog šie mokinukai – mūsų miesto ateitis, ir skatina juos gerai mokytis ir turėti tikslą gyvenime.
Į šventę pirmieji sugūžėjo vaikų rankdarbių mugės moksleiviai. Jie parodė savo sukurtus rankų darbo dirbinius, kuriuos už labai nedidelę kainą galėjo įsigyti lankytojai. Iš viso mugėje dalyvavo 11 vaikų, iš kurių vienas buvo išrinktas originaliausiu rankdarbio kūrėju. Kadangi mugės tema „Elektrėnų sportui – 50“, buvo pakviesta kompetentinga komisija: Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Liuda Baslykienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ramutė  Strebeikienė, verslumo departamento atstovė regione Rasa Kulevičienė. Komisija nugalėtoja išrinko Ramunę Bulaukaitę, kuri sukūrė labai originalius ir gražius auskarus šaškių, krepšinio, ledo ritulio tema. Sveikiname Ramunę Bulaukaitę nugalėjus ir gavus nuostabių prizų iš UAB „Arzida“.  Ši bendrovė įsteigė visiems vaikams už jų darbštumą gražias atminimo dovanėles. Mugės metu vyko ir dekupažo pamokėlės, mokytoja Reda entuziastingai mokė  šio meno subtilybių.
Šalia atrakciono „Jet start“ vyko mažasis krepšinio turnyras su treneriu Vitoldu. Mažieji krepšininkai mėtė tritaškius ir nejautė šalto oro – juk noras pažaisti yra stipresnis nei vėjas.
Šaškių didmeistris Anatolijus Šugajevas taip pat surinko nemažą būrį vaikų. Elektrėnuose šaškės yra labai populiarus stalo žaidimas. Nepaisant lietaus vaikai būrėsi prie šakių stalelio ir bandė nugalėti Anatolijų!
Apie 15 val. į šventę sugūžėjo apie 100 šventės dalyvių, kurie rodė savo talentus ir gabumus: deklamavo, dainavo, šoko, grojo, sportavo.
Renginį vedė Ingrida Žiliūtė –  „Purpurinio Vilniaus Choro“ solistė, kartu su Irena Starošaite „Chorų Karuose“ aršiai kovojusi už sostinę, laidos „3 BUTAS“ muzikinių šaržų autorė ir atlikėja,  miuziklo „Paryžiaus Katedra“ solistė ir „Domino“ teatro aktorė. Nuo pat pirmų šventės akimirkų ji subūrė vaikus prie scenos ir dovanojo jiems savo gėrį, džiaugsmą, sveikinimus. Kadangi buvo žaidimų, žinoma, buvo ir prizų  – daug mokyklinių reikmenų, kuriuos dovanojo „Maxima“. Ingrida negailėjo pagyrimų vaikams už atliktas užduotis ir skatino juos dalyvauti įvairiuose konkursuose bei žaidimuose. Mokinukai labai noriai lipo į sceną ir dalyvavo programoje, kiekvienas dalyvis buvo pastebėtas ir apdovanotas.
Pirmoji šventę pradėjo 5 klasės mokinė Akvilė Laimutytė. Ji padeklamavo Vytės Nemunėlio eilėraštį „Į mokyklą“. Meno mokyklos mokiniai labai gražiai grojo saksofonais, o jų mokytojas Arnas Knizikevičius džiaugėsi, jog jo darbo rezultatais gali gėrėtis visi, atėję į šventę. Kiekvienais metais muzikos mokyklos „Yamaha“ vaikai dainuoja daug nuostabių mokytojos Neringos Lapinskienės sukurtų dainų. Į šventę atvyko ir Audros Gudeliūnienės „Mergaičių kvartetas“ bei mažieji „Pipirai“ iš Beižionių, taip pat ir šokių klubo „Reveransas“ šokėjai, kurių vadovė Astra Suslavičienė. Elektrėnuose susikūrusi pop rok grupė „Laisvai“, kurių lyderis Rokas, dainavo ir  grojo įvairiais muzikos instrumentais. Devintokas Eimantas, subūręs savo draugus į grupę „NBD“, šoko „shuffle“ stiliaus šokį. Į šventę atėjo ir dziudo klubo „Draugystė“ sportininkai, kurie demonstravo savo meistriškumą, propagavo šią sporto šaką.
Į šventę atvažiavo Lietuvos hip hopo karalius Dainius Žebrauskas, pravarde Skruzdėliukas. Jis vedė šio šokio stiliaus pamoką ir iš vaikų minios išrinko 3 geriausius, kurie buvo apdovanoti „Oriflame“ kosmetikos įsteigtais prizais. Vėliau koncertą pratęsė Ingrida Žiliūtė. Dainomis ji stengėsi sušildyti į šventę atėjusius vaikus ir priversti juos pajudėti. Kai kurie vaikai labai norėjo užlipti ant scenos ir padainuoti kartu su ja.
Šventę vainikavo du Lietuvos svajonių jaunikiai – Kafka ir Onsa. Vaikinai puikiai bendravo su jaunimu, laužui degant ir skambant melodingoms dainoms buvo sukurta jauki šventės atmosfera.
VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras labai dėkoja šios šventės rėmėjams: UAB „Maxima LT“, UAB „Arzida“, UAB „Schetelig lit“, „G4s“ saugos kompanijai, Sigito Petrausko įmonei, UAB „Oriflame kosmetika“, Elektrėnų seniūnui – Antanui Šalkauskui, Elektrėnų policijos prevencijos skyriaus viršininkei  Neringai Bubelevičienei, savaitraščiams „Elektrėnų žinios“ ir „Elektrėnų kronika“ bei „Remo“ televizijai, taip pat labai ačiū visiems įstaigos darbuotojams, prisidėjusiems prie šios šventės organizavimo.  

Sporto, turizmo ir
pramogų centras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų