Šventiniai renginiai Elektrėnų savivaldybėje

Šventiniai renginiai Elektrėnų savivaldybėje

Semeliškės. Gruodžio 21 d. Semeliškių miestelio gyventojai rinkosi į centrinę aikštę, prie šventiškai išpuoštos eglutės ir laukė susitikimo su Kalėdų Seneliu. Mat jis turėjo atvežti burtažodį, su kuriuo turėjo  įsižiebti eglutė. Atvykęs Kalėdų Senelis pažaidė su vaikais, pavaišino juos saldumynais, kartu su mažaisiais Semeliškių gyventojais įžiebė eglutę. Įžiebtą eglutę apgobė šventinis fejerverkas. Puošnioji žaliaskarė miestelio gyventojus ir svečius džiugins iki sausio 9-osios.

Abromiškės

Gruodžio 26 d. Abromiškių bendruomenės pirmininkas Gintaras Vanagas sukvietė vaikučius su tėveliais į susitikimą su Kalėdų Seneliu. Šventė vyko atstatytame Abromiškių dvaro svirne. Vaikai su džiaugsmu sutiko žaismingą Kalėdų Senelį, žaidė ir šoko, skaičiavo ir dainavo, atliko įvairias užduotis ir deklamavo eilėraščius. Už tai buvo visi Kalėdų Senelio apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir gražiais Elektrėnų seniūno Antano Šalkausko, Abromiškių bendruomenės pirmininko Gintaro Vanago, seniūnaitės Audros Jančiauskienės sveikinimais ir palinkėjimais. Atsisveikinus su Seneliu, visi Abromiškių gyventojai buvo pakviesti prie vaišių stalo.

Elektrėnai

Antrąją Kalėdų dieną Elektrėnų kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Vida Ališauskienė kvietė miestelėnus ir svečius į šventinę vakaronę. Netrūko dainų ir žaidimų, šokių ir palinkėjimų kartu su kapelija „Runga“, Vyto  ir Jadvygos, Silvijos ir Antano duetais. Smagiai į šventinį ratą visus įsuko atvykęs Kalėdų Senelis. Linksminosi susirinkusieji ir džiaugėsi, kad turėjo galimybę pabendrauti, pasveikinti vieni kitus ir santarvėje pasirengti sutikti Juodojo Vandens Drakono metus. Visiems koncertuojantiems Vida Ališauskienė įteikė po angeliuko skulptūrėlę ir palinkėjo, kad jie globotų ir nušviestų kūrybos ir dainų taką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų