Velykinė zuikių kelionė į Vievio paukštyną

Velykinė zuikių kelionė į Vievio paukštyną
Visą mėnesį Vievio meno mokykloje zuikiai buvo dažomi, puošiami, gražinami. Pagaliau išaušo lauktas balandžio 3 dienos  rytas. Zuikiai su gera nuotaika ruošėsi kelionei į Vievio paukštyną.

Susirinko jaunųjų dailininkų puoštus margučius, pasiėmė pačius gražiausius ir pavasariškiausius piešinius su vaizduojamomis nuostabiomis saulėmis ir gražiai išsirikiavę po du nušuoliavo į autobusą. Autobuse jie tvarkingai ir saugiai susėdo, vairuotojas, patikrinęs ar visi zuikiai prisisegę saugos diržus, pasiteiravo, ar jie turi kelionės bilietus. Žinoma, zuikiai nutarė vykti „zuikiais“. Vairuotojas sakė, kad dar tiek „zuikių“ jam nėra tekę vežti. Autobusas pajudėjo. Zuikiai džiaugėsi, kad jų kelionė bus įamžinta – mokytojas Augenis Kasputis juos fotografavo. Foto sesija tęsėsi visos kelionės metu autobuse ir Vievio paukštyne. Atvykusius zuikius maloniai pasitiko vykdančioji direktorė  Laima Ivaškevičienė bei kiti paukštyno darbuotojai. Vievio meno mokyklos zuikiai, apžiūrėję kiemą ir administracijos pastato patalpas, vieningai nutarė pasilikti. Paukštyno darbuotojai maloniai sutiko, kad zuikiai su margučiais papuoštų medžius, o piešiniai būtų eksponuojami nuo balandžio 3 iki 16 d. ir džiugintų darbuotojus per visas Velykų šventes.  
Vievio meno mokykla gražiai draugaudama su Vievio paukštynu rengia kasmetines kalėdines ir velykines mokinių darbų parodas. Vaikus parodai ruošia dailės skyriaus mokytojai: Augenis Kasputis, Daina Daubarienė, Dalia Kobelevienė ir Adelė Kasputienė.

Dalia Kobelevienė,
Vievio meno mokyklos dailės skyriaus mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų