Vėl pasižymėjo Reagavimo skyriaus pareigūnai

Vėl pasižymėjo Reagavimo skyriaus pareigūnai

Elektrėnų policijos komisariato Reagavimo skyriaus pa­reigūnai, vadovaujami vyresniojo tyrėjo Sigito Gulbino, vėl sulaikė asmenį, kaip įtariama, turėjusį narkotinių medžiagų.
2017 m. sausio 6 d., apie 22.10 val.,­­ ­Elektrėnuose, Sabališkių g., pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A4“, kurio vairuotojas, gim. 1999 m., gyv. Beižionių sen., pažeidė Kelių eismo taisykles. Dokumentų tikrinimo metu vairuotojas nervinosi, drebėjo rankos. Kaip įprastai, jis ir 2 keleiviai, iš kurių viena nepilnametė, neigė turintys draudžiamų daiktų, o konkrečiai psichoaktyvių medžiagų.
Atlikus dalinę vairuotojo ir ke­leivių apžiūrą, pas gale sėdėjusį, 1997 m. gimusį Gilučių sen. gyventoją rasti OCB popierėliai, dažniausiai skirti rūkyti narkotines medžiagas, o toje vietoje, kur jis sėdėjo, sėdynių atlošo vidurinėje atlenkiamoje dalyje buvo rastas folijos lankstinukas su jame esančia augalinės kilmės, žalios spalvos medžiaga, kaip įtariama, kanapėmis. Keleivis iš karto prisipažino, jog tai jo narkotinė medžiaga.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas neturėdamas tikslo jas parduoti ar kitaip platinti, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų