„Vasaros su knyga“ išlydėtuvės

„Vasaros su knyga“  išlydėtuvės

Šią vasarą Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia į daugiau nei 1300 renginių, skirtų skaitymo skatinimo akcijai „Vasara su knyga“.

Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius taip pat kviečia visus vaikus užsukti į biblioteką ir dalyvauti akcijos „Vasara su knyga“ rugpjūčio mėnesio renginiuose:

• rugpjūčio 2 d. 15.00 val. vaikai kviečiami kurti plakatą, skirtą akcijai „Vasara su knyga“;

• rugpjūčio 26 d. 15.00 val. vaikai kviečiami į bibliotekos kiemą, kuriame spalvotomis kreidelėmis pieš savo mėgstamiausių knygų herojus.

Lietuvos viešosios bibliotekos kviečia susitikti ne tik „Vasaros su knyga“ renginiuose, bet ir linksmose jų išlydėtuvėse rugsėjo 8 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10, Vilnius). Skaitymo festivalio „Aš žinau, ką tu skaitei aną vasarą“ metu veiks net keturios skirtingos erdvės, kuriose vyks įvairios kultūrinės, edukacinės veiklos: vaidinimai, atviros paskaitos, susitikimai su knygų autoriais. Jaukią renginio atmosferą kurs gyvos muzikos skambesys. Festivalio metu bus apdovanoti iki rugpjūčio 15 d. vyksiančio kūrybinio konkurso #vasarasuknyga nugalėtojai. Jei norite dalyvauti šiame konkurse, įamžintas vasaros akimirkas su knyga (galimos įvairios raiškos, dydžio, formato nuotraukos, vaizdo siužetai naudojant vaizdo koregavimo programas) siųskite el. paštu vasarasuknyga@pavb.lt. Nurodykite savo vardą, pavardę arba slapyvardį, el. pašto adresą, trumpą komentarą-pavadinimą ar pasirinktos knygos pristatymą. Šias akimirkas viešinkite socialiniame tinkle „Facebook“ arba socialiniame dalijimosi nuotraukomis tinkle „Instagram“, naudodami groteles (hashtag) #vasarasuknyga. Nugalėtojų laukia vertingi prizai: planšetinis kompiuteris, fotoaparatas ir USB laikmena.

Daugiau informacijos apie „Vasarą su knyga“: https://www.facebook.com/vasarasuknyga/

Kristina Partikienė,

Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos

direktorės pavaduotoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų