Vasaros palydos Vievyje

Vasaros palydos Vievyje
Rugpjūčio 30 d. Vievio kultūros centras tradiciškai sukvietė miestelėnus į Vasaros palydų šventę miesto aikštėje. Oras iš tiesų buvo gražus, trumpas lietus  žiūrovų neišgąsdino.

Programoje dalyvavo vaikų pop-šou grupė „Saulės spinduliai“ iš Elektrėnų (vadovai – Gaiva Židonytė ir Aurimas Medzikauskas). Grupės pasirodymas pelnė žiūrovų simpatijas. Maloniai nustebino gitara grojanti ir dainuojanti solistė Kastė Mašidlauskaitė (iš Vilniaus savivaldybės Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro) kaip ir Dovilė Vyšniauskaitė, fleita atlikusi du kūrinius: „Summertime“ bei  „Boogeyman“. Abi mergaitės atliko kūrinius gyvai. Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro Sergejaus Jerpyliov  šokių mokyklos šokėjoms šiek tiek trukdė lietus.
Renginį labai pagyvino jaunutės vedėjos: Ieva Maksimavičiūtė ir Urtė Vyšniauskaitė. Jos nuostabiai vedė specialiai jaunimui surengtą šventę. Jauniausieji žiūrovai dar prieš koncertą iš šermukšnių sudėliojo žodžius „vasaros palydos“. Renginio vedėjos Vievio kultūros centro vardu palinkėjo visiems sėkmingų, turiningų ir linksmų naujų mokslo metų.

Audronė Selskaitė
Vievio kultūros centro
meno vadovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų