Vasario 14 d.

Vasario 14 d.
Vasario 14 d. Elektrėnų savivaldybės tarybos narių iniciatyva įvyko AB ,,Lietuvos energija“ ir AB Lietuvos elektrinės valdybos organizuotas susitikimas su Elektrėnų savivaldybės vadovais, tarybos nariais.

Susitikime dalyvavo meras Arvydas Vyšniauskas, mero pavaduotojas Algimantas Adomaitis, tarybos nariai, administracijos direktorius Henrikas Petrauskas, savivaldybės kontrolierius Juozas Zaveckas, AB „Lietuvos energija“ valdybos pirmininkas, energetikos viceministras Arvydas Darulis, valdybos narys, finansų viceministras Aloyzas Vitkauskas, AB „Lietuvos energija“ gen. direktorius Dalius Misiūnas, AB Lietuvos elektrinės l. e. direktoriaus pareigas Vidas Jocys ir kt.
Po ekskursijos į 9-ojo bloko statybų aikštelę buvo kalbėta apie šiuo metu AB Lietuvos elektrinėje vykdomas reformas, pristatytas naujas AB „Lietuvos energija“ generalinis direktorius. AB „Lietuvos energija“ valdybos pirmininkas Arvydas Darulis informavo apie šalies energetikos ūkio pertvarkas, taip pat pabrėžė, kad Lietuvos elektrinė yra ir bus Lietuvos energetinio saugumo garantas.
Elektrėnų savivaldybės atstovus domino Lietuvos elektrinės ateitis, ar dar bus atleidžiami darbuotojai, ar brangs šilumos kaina, kalbėta apie AB „Lietuvos energija“ integraciją į Elektrėnų savivaldybės gyvenimą. Valdybos pirmininkas atsakė, kad išsami informacija bus pateikta parengus strateginį planą iki 2014 m., kurį planuojama parengti birželio mėnesį.
Visi pritarė, kad tokie susitikimai reikalingi, todėl planuojama ir ateityje organizuoti bei aptarti įvairius aktualius klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų