„Varom už Lietuvą“. Ateik ir varyk Vievyje ir Elektrėnuose!

„Varom už Lietuvą“. Ateik ir varyk Vievyje ir Elektrėnuose!

Rugpjūčio 23 d. „Varom už Lietuvą“ karavanas lankysis Elektrėnų savivaldybėje. „Varom už Lietuvą“ karavano sutiktuvės Vievyje vyks rugpjūčio 23 d. 15 val. aikštėje prie Bažnyčios. Kviečiame visus vieviečius ir Vievio svečius atvykti į renginį.

Kontaktinis tel. ir el.paštas: algirdas.norvilas@elektrenai.lt , tel. (8 528) 58033

O  karavano  „Varom už Lietuvą“ sutiktuvės Elektrėnuose vyks Atrakcionų parke (Vaikų pasaulis) rugpjūčio 23 d. 18 val. Mielai  kviečiame visus elektrėniečius ir miesto svečius į renginį.

Varyti kamuolį Vievyje ir Elektrėnuose  gali visi pasišventę krepšinio sirgaliai, kuriems krepšinis – šis tas daugiau nei žaidimas, kurie myli savo šalį ir yra pasirengę sukurti unikalią  šventę, kokios Elektrėnų savivaldybėje ir Lietuvoje dar nebuvo.

Kamuolys startavo Liepos 6-ąją įspūdinga švente su „Tautiška giesme“ aplink pasaulį iš Lietuvos krepšinio lopšio Kauno miesto.

Tarsi olimpinis deglas jis perduodamas iš rankų į rankas, kamuolys per Lietuvą keliaus aštuonias savaites – iki pat Europos vyrų krepšinio čempionato. Savo kelyje kamuolys aplankys  miestus, miestelius, kaimus ir gyvenvietes, kviesdamas žmones švęsti Lietuvai vėl tapus visos Europos krepšinio namais.

Apkeliavęs visą šalį, žmonių rankų ir palinkėjimų sušildytas kamuolys prieš pat čempionatą bus įteiktas Lietuvos krepšinio rinktinės vyrams kaip tautos pasišventimo simbolis ir pažadas – už Lietuvą žaidžia trys milijonai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų