Tinklinio sezoną užbaigė mišriu turnyru

Tinklinio sezoną užbaigė mišriu turnyru

Šventinį savaitgalį, prieš pat Žolinės šventę, sezono uždaryti susirinko Elektrėnų savivaldybės tinklininkai. Sezoną sportininkai užbaigė nepaprastai: rugpjūčio 13 d. Elektrėnų marių pakrantėje į paplūdimio tinklinio turnyrą susirinko mišrios poros.

Gražina RADZVILAVIČIŪTĖ

Mišrių komandų susirinko palyginus nedaug – septynios, iš jų keturios buvo jaunimo, trys – senjorų. Turnyro organizatorius maloniai nustebino jauniausia komanda „Vievis“ – Tomas Ivanovas ir Vytautė Urbonaitė. Pora, dar besimokanti gimnazijoje, iš Vievio į turnyrą atmynė dviračiais. Vyriausiesiems turnyro dalyviams – virš penkiasdešimties, taigi kitąmet tikriausiai bus organizuojami atskiri turnyrai jaunimui ir senjorams.

Žaidžiant dviejose aikštelėse turnyras truko iki pietų, o nugalėtojai išaiškėjo turnyrui dar nesibaigus. Laimėję visas šešerias žaistas rungtynes pirmąjį mišrų paplūdimio turnyrą laimėjo ir aukso spalvos medaliais pasipuošė komanda „Šeima“ – Darius Bačkovas ir Milda Kanapkaitė. Turnyro dalyviai juokavo, jog tai buvo rimtas išbandymas „Šeimai“ – esą susižadėjusios poros ateitis priklausė nuo turnyro rezultatų.

„Šeimai“ nusileido komanda „Meilužiai“ – Agnė Grigaliūnaitė ir Tomas Balčėnas. Beje, Tomas šios vasaros turnyruose surinko visą medalių komplektą: parko tinklinio turnyre jis laimėjo auksą, paplūdimio – bronzą, o rugpjūčio 13 dieną prie kolekcijos pridėjo su Agne iškovotą sidabrą.

Dėl bronzos medalių susigrūmė senjorų komandos: „Vievio Žiedas“ su Edvinu Virpša ir Zita Narkeliūnaite bei „Nebijau“ su Ramune Šarapiene ir Viktor Senatorov.

Turnyro teisėjas Anatolijus Šugajevas gyrė fizinio lavinimo mokytoją R. Šarapienę, daug prisidėjusią prie tinklinio populiarumo Elektrėnuose.

Be medalių likusios poros – „Vievis“, „Draugai“ (Arvydas Sinica ir Urtė Liutkevičiūtė) bei „Saulutė“ (Dmitrij Gončaruk ir Saulė Kalinauskienė) – neliūdėjo, kadangi po varžybų visų sportininkų laukė šventiškas tinklinio sezono uždarymas.

Turnyro organizatoriai dėkoja Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centrui, kuris diplomais ir medaliais apdovanojo tinklininkus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų