Vandensvydis Elektrėnų baseine

Kovo mėnesio pirmą savaitgalį Elektrėnų baseine vyko draugiški susitikimai tarp Lietuvos ir Baltarusijos vandensvydžio komandų.

Visus tris susitikimus laimėjo svečiai – 14:9; 19:5; 15:4. Tai buvo repeticija prieš balandžio mėn. 7 – 10 dienomis įvyksiančias Europos jaunimo čempionato atrankos varžybas (A  pogrupis).
Praėjusių metų gruodžio mėnesį Europos vandens sporto šakų federacijoje (LEN) buvo sprendžiama, kurioms šalims patikėti Europos jaunimo čempionato atrankos varžybų organizavimą. Atsižvelgdama į tai, kad Lietuva 2010 m. rudenį gerai organizavo Europos Šiaurės ir Baltijos šalių jaunimo ir jaunių čempionatą Elektrėnuose, LEN techninis komitetas pritarė, kad Lietuva 2011 metų Europos jaunimo čempionato atrankos varžybas (A pogrupis) organizuotų Elektrėnuose.
Tuo pat metu buvo traukiami burtai, kuriai šaliai ir kur teks vykti balandžio 7 – 10 dienomis. Burtai lėmė, kad į Elektrėnus atvyks Didžiosios Britanijos, Rumunijos, Makedonijos, Slovėnijos, Turkijos ir Lietuvos jaunimo rinktinės.
Lietuvos vandensvydžio sportas šiais metais švenčia 80-ties metų jubiliejų, todėl Europos Šiaurės ir Baltijos šalių jaunimo ir jaunių čempionato organizavimas yra puiki LEN dovana Lietuvos vandeniams, bet kartu ir didelis įsipareigojimas vandensvydžio federacijai. Tokio rango varžybų Lietuvos istorijoje dar nebuvo.

Neringa Milašienė
Sporto organizatorė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų