Vaikystės šventė Vievyje

Vaikystės šventė Vievyje

Vasaros atostogos vaikams prasidėjo Tarptautine vaikų gynimo dienos švente. Vievio vaikučiai su tėveliais, kaip ir kiekvienais metais, rinkosi į Vievio kultūros centro  rengiamą šventę „Vilties žiedai“.

Vievio kultūros centro informacija

Šventinę programą parodė sportinių šokiu klubo „Žiburėliai“ jaunieji šokėjai (vadovė M. Prūsaitis), kartu su savo vadove I. Pukalskaite dainavo Vievio dienos centrą lankantys vaikai, ir, tradiciškai, ant asfalto buvo piešiamos „Svajonių atostogos“. Norintys išbandyti savo jėgas dalyvavo „Tumbi – jumbi“ čempionate, žaidimui išradingai vadovavo K. Dringelis, kiti apsilankė vienai dienai įsikūrusiame vasaros kino teatre.

Dalyviai buvo apdovanoti Vievio pramogų ir sporto klubo „Vievio žiedas“ įsteigtais prizais, UAB „INGMAN  VEGA“ dovanotais ledais, spalvotoms svajonėms ant asfalto piešti reikalingas kreidutes parūpino Vievio bendruomenės santalka.

Lauko foto galerijoje veikė paroda „VAIKYSTĖ“, savo darbus eksponavo vievietis fotomenininkas R. Urbonavičius. Reklaminį stendą plakatais, raginančiais būti tolerantiškais, išpuošė Vievio gimnazijos moksleiviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų