Vaikų vasaros užimtumo stovykla „Vasaros vaikai“

Vaikų vasaros užimtumo stovykla „Vasaros vaikai“

Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijoje įgyvendintas vaikų vasaros užimtumo projektas „Vasaros vaikai“, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės švietimo ir ugdymo programų lėšomis. Šio projekto įgyvendinimui skirta – 1000 Eur.
Vaikų vasaros užimtumo projekto tikslas – skatinti turiningą progimnazijos pradinių klasių mokinių vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam ugdymui. Nusimatėme ir įgyvendinome pa­grindinius uždavinius: organizuoti prasmingas veiklas mokiniams siekiant turiningo vasaros užimtumo, į veiklas inte­gruoti įvairiomis formomis smurto ir patyčių prevencijos temas, stiprinti ir skatinti mokinių fizinį aktyvumą ir sveikos gyvensenos įgūdžius, ugdyti saviraiškos įgūdžius per kūrybines veiklas.
Vaikai dalyvavo įvairiausiose aktyviose veiklose. Pažintis su Elektrė­nų profesinio mokymo centru, 3D filmo peržiūra ir, žinoma, koks filmas be spragėsių. „Dianos saldainių“ edukacijoje susipažino su karamele, skanavo, gamino saldainius. Išvykoje į edukacinį centrą „Curiocity“ lavino socialinius, emocinius ir fizinius įgūdžius. „Gėlių ūkyje“ tyrinėjo, pažino ir pasisodino savo pirmąsias žemuoges. Su visuomenės sveikatos biuro specialistu Ugniumi formavo ir lavino fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos įgūdžius. Puikio­je pažintinėje edukacijoje miesto bibliotekoje tyrinėjo nepažintas erdves. Laisvu nuo edukacijų ir išvykų metu vyko aktyvūs lauko žaidimai, laikas gryname ore, kūrybinės užduotys, ugdančios vaikų socialines ir emocines kompetencijas, fizinį aktyvumą.
Norime pasidžiaugti įgyvendintų veiklų sėkme, kurių pagrindinis rodiklis – dalyvavusių mokinių teigiamos emocijos, šypsenos, motyvacija, noras dalyvauti veiklose ir dėmesys. Vaikų emocijos ir atgalinis ryšys skatina kurti toliau. Norime padėkoti partneriams ir visiems prisidėjusiems prie vaikų vasaros užimtumo veiklų.
Nekantriai lauksime kitų kartų, idėjos jau sukasi galvoje…

Psichologė Sandra Judickienė
Socialinė pedagogė Milda Bočkovė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų