Vagystės iš butų – galvos skausmas šeimininkams ir policijai

Vagystės iš butų – galvos skausmas šeimininkams ir policijai

Šią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate pradėti dar trys ikiteisminiai tyrimai dėl vagysčių iš butų. Praėjusią savaitę visuomenė buvo informuota apie vagystes Vievyje, šį kartą vagys nusižiūrėjo butus, esančius Elektrėnuose. Nuo vagysčių nukentėjo Sodų, Pergalės ir Šarkinės g. gyvenamųjų namų gyventojai. Vagys butus pasirinko žinodami, kad butų šeimininkų nėra, kad niekas jų vagystėms nesutrukdys. Į vieną butą vagys pateko pritaikę raktą, į kitus du – per langus.

Gerbiami savivaldybės gyventojai, policijai rūpi, kad žmogaus užgyventas turtas netaptų sukčių ir plėšikų grobiu, kad netektų matyti skausmo ir nevilties ištiktų garbingo amžiaus gyventojų. Palaikydami glaudžius ryšius su policija, artimai bendraudami su kaimynais, padėsite vieni kitiems. Būdami budrūs išvengsite daugelio nusikaltimų ir tuomet vagims ir plėšikams neliks jokių šansų niekieno nepastebėtiems apsilankyti jūsų namuose.

Todėl prašome kiekvieno – at­kreipkite dėmesį į automobilius su nežinomais numeriais ir jame sėdinčiais jums nepažįstamais ir įtartinais asmenimis, kurie lėtai važinėja jūsų gatvėje,  į nepažįstamus asmenis, ilgai stoviniuojančius gatvėje, laiptinėje ar lūkuriuojančius automobilyje, nedve­jodami skambinkite policijai, jeigu tokius asmenis šalia savo namų jūs matote ne pirmą dieną.   

Policija prašo gyventojų nelikti abejingiems ir suteikti bet kokią turimą informaciją apie Elektrėnuose įvykdytas vagystes iš butų. Taip pat informuoti apie įtartinus asmenis, besidominčius gyvenamosiomis patalpomis, jų šeimininkais ir pan. Šią informaciją prašome pateikti Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Neringai Bubelevičienei tel. 8 656 95575

 

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK  

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų