VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorei S. Lengvinienei – Metų darbdavio nominacija

VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorei S. Lengvinienei –  Metų darbdavio nominacija
Ekonominės krizės metu didėja ne tik degalų, maisto produktų kainos, nepasitenkinimas valdžios institucijomis, bet dažnai ir įtampa tarp darbdavių ir darbuotojų.

Jau nestebina, kai darbdaviai, priversti susiveržti diržus, liepia savo darbuotojams eiti nemokamų atostogų ar atlyginimus moka vėluodami. Tūkstančiai darbdavių pasinaudojo šalies ekonomine situacija, darbuotojų bejėgiškumu ir manipuliuodami magiškais žodžiais „recesija“, „krizė“, „sunkmetis“ pateisino atlyginimų mažinimą…
Tačiau tenka pasidžiaugti, kad VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centrą šios negandos apie atleidžiamus žmones, darbo vietų trūkumą, darbo rinkoje kylančią paniką aplenkia. Šios įstaigos direktorė S. Lengvinienė nuoširdžiai rūpinasi savo darbuotojais bei mokiniais. Todėl labai džiugu, kad šių metų sausio 8 dieną VšĮ Elektrėnų kultūros centre vykusiame šventiniame vakare, skirtame Elektrėnų savivaldybės Metų žmonėms pagerbti, būtent šiai energingai, veikliai ir žaviai vadovei buvo įteikta „Metų darbdavio“ nominacija. Ji ne tik kuria finansinį darbuotojų saugumą, teigiamą mokyklos mikroklimatą, bet motyvuoja tiek pedagogus, tiek mokinius numatyti savo karjeros kelią, tobulinti savo kompetencijas, dalyvauti įvairioje projektinėje veikloje. Direktorė neperkėlė krizės naštos ant darbuotojų, o sugebėjo tuo metu, kai kitos įstaigos patyrė drastišką pajamų mažėjimą, laimėti ES lėšomis finansuojamus projektus, kurių dėka VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras atnaujina ir modernizuoja centro pastatų infrastruktūrą ir energetinį ūkį. Įstaigos laukia dar didesni pokyčiai- netrukus profesinio mokymo centras taps Energetikos sektoriniu praktinio mokymo centru. Bus atnaujinamos esamos ir rengiamos naujos energetikos specialistų mokymo programos, gerinamos mokymosi sąlygos, tobulinama mokymo metodika, bus nupirkta moderni įranga bei plėtojamos profesinio mokymo paslaugos. Taigi su tokiu vadovu kur kas lengviau irtis į priekį, nes nebelieka priežasčių emigruoti ar bijoti dėl neaiškios ekonominės situacijos šalyje!
Sakysite, nerealu turėti tokį vadovą? Tai net labai realu. Elektrėnų profesinio mokymo centro bendruomenė tuo džiaugiasi ir direktorei S. Lenginienei sako nuoširdžiausią AČIŪ.

VšĮ Elektrėnų profesinio
mokymo centro bendruomenė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų