Už pagalbą policijai padėka įteikta antstoliui Dariui Jonaičiui

Už pagalbą policijai padėka įteikta antstoliui Dariui Jonaičiui

2015 m. gegužės 12 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) viršininkas Andžej Grudinskij, vykusio bendro susirinkimo metu, antstoliui Dariui Jonaičiui už pilietinės pareigos vykdymą ir aktyvius veiksmus, padėjusius atskleisti nusikaltimą, įteikė Vilniaus aps. VPK viršininko Kęstučio Lančinsko padėką.

Elektrėnų PK pareigūnai kelyje A1 (Vilnius-Kaunas-Klaipėda) sustabdė pavojingai važiuojantį automobilį, kurį vairavo du, anksčiau teisti, Vilniaus gyventojai. Patikrinus automobilį, buvo rastas Lietuvos kriminalinės policijos pareigūno ženklas ir teleskopinė lazda, taip pat narkotinė medžiaga – amfetaminas.
Elektrėnų policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. ir 258 str. 2 d. Ikiteisminio tyrimo metu, atlikus tyrimą, buvo nustatyta, kad automobilį vairavęs asmuo ne tik, kad neturėjo vairuotojo pažymėjimo, bet vairavo automobilį apsvaigęs nuo narkotikų.
Elektrėnų PK viršininkas Andžej Grudinskij pasidžiaugė, kad vis dar atsiranda žmonių, kuriems svarbus viešosios tvarkos ir visuomenės saugumas, kurie reaguoja į daromus pažeidimus ar nusikaltimus ir apie tai praneša policijai.

Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų