Už melagingą iškvietimą – penkios paros

Balandžio 6 d., apie 17.20 val., į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariatą kreipėsi Vievio gyventoja A.G. (gim. 1982 m.) pranešdama, kad jai gresia pavojus ir jos atžvilgiu vykdomas seksualinis prievartavimas.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Policijos pareigūnams, išvykus patikrinti gautos informacijos, buvo nustatyta, jog A.G. žinomai melagingai pranešė apie nebūtą nusikalstamą veiką. Dėl žinomai melagingo policijos iškvietimo „aukai“ buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 186 str.

Trakų rajono apylinkės teismas A.G. nubaudė 5 parų administraciniu areštu. Tokią administracinę nuobaudą teismas parinko atsižvelgęs į atsakomybę sunkinančią aplinkybę – A.G., turėdama 17 galiojančių administracinių nuobaudų, vėl padarė administracinį teisės pažeidimą ir šie pažeidimai yra įgiję sistemiškumo požymius. Tai rodo, kad pažeidėja visiškai nepaiso įstatymų ir toliau juos pažeidinėja. Be to, anksčiau paskirtos baudos yra nesumokėtos, tai reiškia, kad baudos paskyrimas nėra efektyvi nubaudimo priemonė, todėl jai skirtas administracinis areštas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų