Turnyras žaidžiamas ir žiemą

Turnyras žaidžiamas ir žiemą
Baigėsi Elektrėnų savivaldybės mažojo futbolo (5×5) 2009 – 2010 m. taurės turnyras. Turnyre dalyvavo net devynios salės futbolo komandos: „Vievio žiedas“ dvi komandos, SK „Kedas“, „Dream team“, „Lietuvos elektrinė“, SK „Draugystė“, SK „Centauras“, SK „Beižionys“ ir Sporto mokyklos ekipos.

Nuo pirmųjų susitikimų užvirė atkaklios kovos. Gražias kombinacijas, rezultatyvų žaidimą demonstravo SK „Centauras“, SK „Draugystė“, „Lietuvos elektrinė“, „Kedas“ bei SK „Beižionys“.
Komandos buvo paskirstytos į du pogrupius, iš kurių po dvi komandas iškopė į tolimesnį etapą. Apie rungtynių rezultatyvumą galima spręsti vien iš to, kad pogrupiuose komandos surinko vienodai taškų, teko skaičiuoti įmuštų ir praleistų įvarčių santykį.
Pirmajame pusfinalyje susutiko komandos „Lietuvos elektrinė“ ir SK „Centauras“. Po atkaklios kovos nugalėjo SK „Centauras“ 8:4, taip iškopdamas į finalą. Antrajame pusfinalyje žaidė SK „Beižionys“ ir SK „Kedas“ komandos. Labai atkaklią kovą laimėjo SK „Beižionys“ (4:3) ir pateko į finalą.
Mažajame finale dėl trečios vietos tarp „Lietuvos elektrinė“ ir „Kedas“ komandų vyko įtempta kova, kurią tik po baudinių serijos trečią vietą iškovojo SK „Kedas“ ( vadovas R. Ščiuka).
Dėl nugalėtojo taurės susitiko pajėgiausios SK „Beižionys“ ir SK „Centauras“ (vadovas V. Pupininkas) komandos. Atkaklioje kovoje nugalėtojų vardą iškovojo jaunieji SK „Beižionys“ (vadovas V. Palčiauskas) futbolininkai, kurių gretose išsiskyrė broliai – E. ir A. Brazinskai. Varžybų rezultatas 6:4.
Elektrėnų savivaldybės mažojo futbolo (5×5) taurės 2009-2010 m. nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir diplomais:
1. SK „Beižionys“
2. SK „Centauras“
3. SK „Kedas“
Geriausiu vartininku pripažintas – Vygintas Karnyla (SK „Centauras“), o daugiausia įvarčių (15) pelnė „Lietuvos elektrinė“ komandos puolėjas – Aurimas Rainys. Šiems žaidėjams įteikti asmeniniai prizai.
Šį puikų turnyrą organizavo ir parengė VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras (direktorius Kęstas Vitkauskas). Visų dalyvavusių sportininkų, teisėjų vardu norisi palinkėti sporto centrui ir toliau taip aktyviai dalyvauti savivaldybės sportiniame gyvenime.
Iki kitų susitikimų sporto aikštelėse.

Č. Maleravičius,
varžybų teisėjas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų