Šokiai

Šokiai
Vasario 6 d. Czarna Białostocka (Lenkija) mieste šokių festivalyje dalyvavę Elektrėnų šokėjai parsivežė daug gerų emocijų, prizų bei tarptautinės arbitrų komisijos pripažinimą. Renginyje dalyvavo šokėjai iš Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos ir Slovakijos.

Jau septynioliktą kartą vykęs renginys, kurį organizuoja Czarna Białostocka miesto kultūros centras, kasmet sulaukia vis didesnio dalyvių skaičiaus, plečiasi ir geografija.
17-koje įvairaus amžiaus ir lygio kategorijų Lietuvai atstovavo poros iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Molėtų, Ukmergės, Utenos ir Elektrėnų. Iš 13-kos elektrėniečių porų 9 pateko į finalus. Prizinės vietos laimėtos tik Jaunių pirmoje grupėje (Robertas Urbonavičius ir Adrija Gorodeckaitė – antroji vieta) bei Suaugusiųjų grupėje (Paulius Daniūnas ir Agnė Vitkauskaitė – pirmoji vieta). Paulius ir Agnė vasario 13 d. dalyvaus Lietuvos pirmenybėse, todėl iškovota pergalė pagrindinėje kategorijoje ypač svarbi. Porai įteikta Burmistro taurė ir 500 zlotų piniginis prizas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų