Į turnyrą – net iš Airijos

Į turnyrą – net iš Airijos

Kaip ir kasmet, šiemet „Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje vyko V. Bertašiaus taurės Krepšinio varžybos, o jose dalyvavo net 7 komandos. Atidarymo metu pakelti mokyklos vėliavą buvo patikėta Pauliui Korsakui, kuris atvyko net iš Airijos. Kaip paaiškėjo vėliau, ne veltui – Pauliaus komanda ir laimėjo šių metų taurę.

Pirmajame pogrupyje laimėjo Justo ir Pauliaus komanda, kurie nugalėjo Skirmanto ir lygiosiomis sužaidė su Ramūno komanda. 2 vietą pogrupyje užėmė Ramūno komanda, kuriems pavyko atsirevanšuoti Skirmanto komandai už praėjusiais metais vykusiame turnyre patirtą pralaimėjimą.

Antrame pogrupyje 1 vietą iškovojo „Versmės“ gimnazijos vienuoliktokai, buvę mūsų mokyklos mokiniai.

Tada finale susitiko Justo ir Pauliaus komanda ir „Versmės“ gimnazijos vienuoliktokai. Nugalėjo labiau patyrę, todėl V.Bertašiaus taurė šiemet su Pauliumi iškeliavo į Airiją. Turnyro metu vyravo linksma ir draugiška nuotaika . Valgyklos moterys pasistengė ir vaišino turnyro dalyvius gardžiais kibinais. Ačiū joms.

Visų dalyvių vardu organizatoriai dėkoja Kęstui Vitkauskui  Audriui Gaidžiui, Vytui Kumparskui, Artūrui Zaiskauskui, Skirmanto komandai už pagalbą organizuojant šias varžybas ir laukia jų atvykstant kitais metais.

Edvardas ČESONIS

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų