Trys karaliai išsinešė šventes

Trys karaliai išsinešė šventes

Trijų Karalių švente baigėsi švenčių nuo Kalėdų iki Trijų Karalių maratonas. Vaikams tas laikotarpis – vienas džiaugsmas. O kas sausio 6 d. atėjo į Elektrėnų kultūros namus atsisveikinti su eglute, tai ne tik  prisišėlo su Gilučių kultūros klubo zuikučiais bei vilku,  pasiklausė merginų ansamblio dainų ir giesmių, bet dar Kalėdų Senelio, Trijų karalių ir nykštuko iš „Perkūnkiemis plius“ apdovanoti buvo saldainiais ir skruzdėlynais.

Red. inf.

 

Kalėdų Senelis atsisveikinti su vaikučiais atėjo jau pavargęs, ne tik todėl, kad daug vaikučių aplankė, bet ir todėl, kad Elektrėnuose žiemos nebuvo ir Kalėdų Senelis pradėjo tirpti. Senelis  vaikučiams naują atrakciją sugalvojo: leido kiekvienam nukirpti kuokštelį barzdos, sugalvoti norą ir įdėti į dėžutę, kurią jis sandariai uždarė ir išsivežė. Šitie norai vaikams būtinai išsipildys.

Prisišėlę salėje, vaikai su Trimis karaliais ir Kalėdų Seneliu nuskubėjo prie eglutės, kurią tyliai išjungė. Juk viskas, kas prasideda, kažkada ir baigiasi. O šventinį maratoną taip įspūdingai užbaigti sugalvojo  Vida Ališauskienė, Elektrėnų kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų