Trakų rajono apylinkės teisme vyko atvirų durų diena

Trakų rajono apylinkės teisme vyko atvirų durų diena

Spalio 10 d., penktadienį, Trakų rajono apylinkės teisme vyko atvirų durų diena, skirta Lietuvos Respublikos Konstitucijos bei Europos civilinės teisės dienai paminėti.

Trakų apylinkės teismo inf.

 

Į teismą atvyko itin gausus susidomėjusiųjų būrys: moksleiviai iš Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės ir iš Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklų, Trakų rajono savivaldybės Trakų globos ir socialinių paslaugų centro lankytojai bei kiti aktyvūs Trakų regiono visuomenės nariai.

Visi atvykusieji buvo supažindinti su teismo rūmais ir teismo darbu. Jauniausieji moksleiviai iš Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos po trumpos paskaitėlės apie Lietuvos Respublikos Konstituciją dalyvavo specialioje viktorinoje. Geriausiai viktorinoje pasirodžiusios ir teisingiausiai į klausimus atsakiusios dvi merginos buvo apdovanotos diplomais ir specialiais puodeliais su teismo rūmų atvaizdu. Tuo metu vyresnieji moksleiviai iš Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos stebėjo teismo posėdį. Teismo atvirų durų dienoje dalyvavę svečiai pateikė itin daug klausimų apie teismo darbo ypatumus, domėjosi teismo istorija.

„Ši atvirų durų diena leido ne tik paminėti Lietuvos Respublikos Konstitucijos bei Europos civilinės teisės dieną, bet buvo ir puiki galimybė teismui dar labiau atsiverti visuomenei, supažindinti ją su teismo aktualijomis, teismo darbo pobūdžiu ir ypatumais bei atsakyti į žmonėms rūpimus klausimus,“ – renginiui pasibaigus teigė Trakų rajono apylinkės teismo pirmininkė Jolanta Malijauskienė. Teismo pirmininkė taip pat palinkėjo atvirų durų dienoje dalyvavusiems moksleiviams gyvenime vadovautis trimis taisyklėmis: gerbti save, gerbti kitus ir būti atsakingais už visus savo veiksmus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų