Trakų rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį degalinės plėšikui

Trakų rajono apylinkės teismas 2012 m. sausio 5 d. paskelbė nuosprendį, kuriuo A.S. pripažino kaltu apiplėšus degalinę panaudojant šaunamąjį ginklą.

Darius Kasperskis Trakų rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėjas

 

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas nustatė, kad 2011 m. liepos 22 d., A.S., būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, plėšimo tikslu atėjo į Elektrėnuose esančią degalinę. Įsitikinęs, kad nėra pašalinių asmenų, iš degalinės operatoriaus jis pareikalavo atiduoti visus kasoje esančius pinigus. Degalinės operatoriui atsisakius, A.S. iš kelnių kišenės išsitraukė 9 mm kalibro dujinį revolverį ir pagrasino degalinės operatoriui, kuris pakluso ir iš kasos išėmė 900 litų. Paėmęs pinigus A.S. iš įvykio vietos pasišalino, tačiau greitai buvo sulaikytas degalinės operatoriaus ir kito degalinės kliento. Kaltinamasis teismui paaiškino, jog įvykio dieną susipyko su drauge, todėl vienas išgėręs pusę butelio brendžio nutarė nusižudyti. Prisiminęs epizodą iš filmo, kur į degalinę plėšti su ginklu atėjęs jaunuolis buvo nušautas atvykusių policininkų, pamanė, kad taip gali nutikti ir jam, todėl nutarė apiplėšti degalinę.

Atsižvelgiant į A.S. atsakomybę lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes bei jo asmenybę, teismas už padarytą Lietuvos Respublikos BK 180 str. 3 d. numatytą nusikalstamą veiką kaltinamajam skyrė  bausmę – laisvės atėmimą dvejiems  metams keturiems mėnesiams, bausmę atliekant pataisos namuose.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų