„Tiesos žygis“ per Elektrėnus

„Tiesos žygis“ per Elektrėnus
Prie Elektrėnų policijos komisariato automobilių aikštelėje užrašytas žodis „TIESOS“ šią savaitę nutrintas nebuvo. Užrašė šį žodį ne elektrėniečiai, bet akcijos „Tiesos žygis per Lietuvą“ dalyviai, liepos 16 d. užsukę į Elektrėnus.

Žygio dalyviai nuo įvažiavimo žiedo su vėliavomis ėjo Rungos ir Draugystės gatvėmis, trumpai sustoję prie komisariato, pro bažnyčią pasuko link Abromiškių. Elektrėniečių žygio dalyviai pirmadienio rytą sutiko nedaug. Žingsniavo jie tyliai, tarpusavyje pasikalbėdami, girdami žalius ir švarius Elektrėnus.
„Tiesos žygį per Lietuvą“ liepos 6 – Valstybės – dieną iš Klaipėdos Atgimimo aikštės  pradėjo visuomenininkai, palaikydami Renaldo Ščiglinsko, dvejus metus budėjusio Garliavoje, Klonio gatvėje, idėją.   
„Tiesos žygį per Lietuvą“ paskatino Lietuvą užvaldęs neteisingumas ir nusikaltimų darymas prisidengiant įstatymo raide, ciniškas valdžios tyčiojimasis iš savo piliečių“,- apie žygi spaudos pranešimuose rašo organizatoriai.
Žygio dalyviai keliaudami nuo Klaipėdos iki Vilniaus užsuka į kiekvieną Lietuvos miestą ir miestelį ir ten palieka užrašus TIESOS.
Toks žygis Lietuvoje nėra pirmas. 1989 m. visuomeninė organizacija „Atgija“ organizavo TAIKOS žygį nuo Vilniaus iki Klaipėdos. Tada buvo renkami parašai, reikalaujantys išvesti okupacinę kariuomenę.
Okupacinė kariuomenė išvesta buvo, nors ne daug kas tikėjo, kad tai gali įvykti. O ar TIESOS bus daugiau Lietuvoje?

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų