Teismas priėmė nuosprendį dėl dviejų turto vagysčių

2010 m. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal asmenų pareiškimus dėl jiems priklausančio turto vagysčių.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Pareigūnai ikiteisminio tyrimo metu surinkę pakankamai įrodymų nustatė asmenį, padariusį šiuos nusikaltimus. Vievio gyventojas E.J. (gim. 1992 m.) ikiteisminio tyrimo metu ir teisme  savo kaltę pripažino.

Šių metų balandžio 8 d. įsiteisėjo Trakų rajono apylinkės teismo (toliau – Teismas)  nuosprendis  baudžiamojoje byloje dėl E.J. padarytų atvirų vagysčių, inkriminuotų pagal BK 178 str. 1 ir 2 dalis, t.y. dėl to, kad pernai gruodžio 22 d. kaltinamasis E.J., turėdamas tikslą atvirai pagrobti svetimą turtą, tyčia iš Vievio gyventojos S.Z. rankų pagrobė rankinę su joje buvusiais daiktais, o   liepos 21 d. Vievyje, namo kieme, iš rankinės, kuri gulėjo ant stalo, pavogė Vievio gyventojos T.V mobiliojo ryšio telefoną, piniginę su joje buvusiais pinigais, asmens dokumentais ir banko kortelėmis.

Teismas, vadovaudamasis baudžiamojo proceso nuostatomis, bausmės vykdymą E.J. atidėjo 1 metams 6 mėnesiams, įpareigojant pastarąjį bausmės vykdymo atidėjimo laikotarpiu be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą, sutikimo neišvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau kaip septynioms paroms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų