Kratų metu rasta virš 700 pakelių kontrabandinių cigarečių ir neteisėtai laikomų alkoholinių gėrimų

Kratų metu rasta virš 700 pakelių kontrabandinių cigarečių ir neteisėtai laikomų alkoholinių gėrimų

Gegužės 5 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Prevencijos poskyrio pareigūnai, pasitelkę kolegas iš Kriminalinės policijos skyriaus, atliko sankcionuotas kratas dviejų asmenų gyvenamosiose vietose, kuriose rasta virš 700 pakelių kontrabandinių cigarečių ir 82,5 l neteisėtai laikomų alkoholinių gėrimų.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Elektrėnų gyventojos A.S. (gim. 1954 m.) gyvenamojoje vietoje buvo rastas 331 cigarečių pakelis, tarp kurių populiariausi ir dažniausiai pasitaikantys „Minsk“, „Fest“, „Saint George“ ir kt. Dalis rastų pakelių yra su Baltarusijos Respublikos ir Rusijos Federacijos nustatyto pavyzdžio banderolėmis, dalis – be banderolių.

A.S. kaimyno R.K. (gim. 1966 m.) namuose rasta D.P.A. (gim. 1965 m.) priklausantys 389 pakeliai kontrabandinių cigarečių su Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis ir 82,5 litrai įvairių spalvų, su įvairiomis etiketėmis alkoholinių gėrimų, iš kurių 72 l, kaip įtariama, gali būti denatūruoto ar nedenatūruoto etilo alkoholio skiediniai. Kita rastų alkoholinių gėrimų dalis – su Rusijos Federacijos nustatyto pavyzdžio banderolėmis. Dėl rastų 72 l neteisėtai laikomų alkoholinių gėrimų pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 2 d.

Prieš metus, 2010 m. gegužės 20 dieną, Muitinės kriminalinės tarnybos Vilniaus skyriaus pareigūnai R.K. gyvenamojoje vietoje atlikę kratas rado apie 40 litrų falsifikuotų alkoholinių gėrimų, o jam priklausančiame garaže pareigūnai rado 9 kartonines dėžes, kuriose buvo 350 po pusę litro butelių su įvairių spalvų skysčiu ir įvairiomis etiketėmis, pažymėtomis Rusijos Federacijos banderolėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų