Tarptautinė vaikų gynimo diena Elektrėnų vaikų lopšelyje-darželyje ,,Drugelis“

Tarptautinė vaikų gynimo diena Elektrėnų vaikų lopšelyje-darželyje ,,Drugelis“

Smagu ir kartu simboliška, kad nerūpestingoji vasara, atostogos prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Šventės organizatoriai

Šią savaitę Elektrėnų vaikų lopšelio-darželio ,,Drugelis“ ugdytiniai dalyvavo jiems suorganizuotoje šventėje „SKRISK, SVAJONE“. Vaikai atsinešė pačių kurtų spalvintus drugelius, kurie simbolizavo ikimokyklinio ugdymo įstaigos atpažinimo ženklą.

Šventės metu organizatoriai pasveikino visus vaikučius su vasara, Tarptautine vaikų gynimo diena, palinkėjo sėkmės būsimiems pirmokams.

Šioje šventėje nebuvo daug kalbų, vaikai susirinko tiesiog pabūti kartu, padainuoti ir pašokti. Ugdytiniai paleido į dangų balionų, taip simboliškai išreikšdami savo svajones, vaišinosi saldumynais.

Vaikystė – nepakartojamas žmogaus gyvenimo etapas. Deja, ne visuomet vaikystė būna šviesi: kai trūksta tėvų meilės ar sveikatos, sunku būti nerūpestingu. Mūsų, suaugusiųjų, pareiga – apsaugoti vaikystę, mažų žmogučių svajones ir norus paversti realybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų