Bočiai palydėjo pavasarį

Bočiai palydėjo pavasarį

Elektrėnų ir Kaišiadorių bočiai smagiai palydėjo pavasarį, bet pavasaris jų širdyse lieka amžinai. Tai galima pajusti kiekvienoje bočių organizuotoje šventėje, tai pajutome ir gegužės pabaigoje surengę bendrą draugystės šventę, pavadintą „Pavasario balsai“.

Elektrėnų draugijos „Bočiai“ pirmininkė Birutė Kizienė

Į šventę nepasididžiavo užsukti Lietuvos pensininkų sąjungos valdybos narys Edmundas Narbutas, Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Vaidas Ratkevičius, broliai Stasys ir Vaclovas  Kazlauskai iš Vievio, šventę praskaidrinę sodriu duetu.

Kai bočiai susirenka, tai „traukia dainą – tokią dainą, kad net akmuo iš vietos kelias“. Ir šioje šventėje Elektrėnų bendrijos „Bočiai“ ansamblį „Dubija“, (vadovė Dalia Mankutė) keitė Kaišiadorių bočių ansamblis, (vadovė Rita Baušienė). O tarp gražių dainų 80 metų jubiliejaus proga  buvo pasveikintas ir draugijos „Bočiai“ narys, literatas Leonas Baltrukėnas.

Ilgai gegužės 21-osios pavakarę Kultūros centre dainavo ir šoko bočiai, dalijosi prisiminimais, „skėlė humorą“, šoko, palydėdami kas trečiosios, kas ketvirtosios, o kas ir penktosios kartos pavasarį.

Pavasariai ateina ir nueina, o gražūs prisiminimai apie tokius šiltus pasibuvimus lieka ir suteikia žmonėms gyvenimo džiaugsmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų