Tarp mėgėjų ekstremalų – geriausias elektrėnietis

Tarp mėgėjų ekstremalų – geriausias elektrėnietis

Virginija Jacinavičiūtė

Praėjusį penktadienį Elektrėnuose netrūko ekstremalių vaizdų. Į oficialų naujosios ekstremaliojo sporto aikštės atidarymą susirinkę sportininkai iš visos Lietuvos pusdienį aiškinosi, kas profesionaliau atlieka triukus BMX dviračiais. Palaikyti varžybų dalyvių atvyko nemažas būrys gerbėjų. Mėgėjų grupėje pirmąją vietą užėmė elektrėnietis.

Ekstremaliojo sporto aikštė su specialiais tramplinais iškilo šalia mažojo futbolo aikštelės. Kad Elektrėnuose iškiltų aikštelė dviračių sportui, labiausiai stengėsi iniciatyvūs jaunieji elektrėniečiai, kurie dėl to ne kartą kreipėsi į merą ir administracijos direktorių. Galiausiai Vincentas Sindaravičius ir Giedrius Mikalauskas įtikino savivaldybės vadovus, kad aikštė Elektrėnams reikalinga – tam iš savivaldybės biudžeto buvo skirta apie 150 tūkst. Lt.
Jau kurį laiką ten zuja ne tik ekstremaliojo sporto mėgėjai, bet ir paprasti dviratininkai.
Atidarymo proga surengtose mėgėjų ir profesionalų varžybose dalyvavo 20 jaunuolių iš Žiežmarių, Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių bei Elektrėnų.
Varžybose sėkmė nusišypsojo elektrėniečiui, varžybų organizatoriui Vincentui Sindaravičiui, kuris mėgėjų, AM grupėje, užėmė pirmą vietą. Antrą ir trečią vietas mėgėjų grupėse užėmė Airidas Kožemekinas iš Kauno bei Airidas Knašas iš Kaišiadorių.
Profesionalų PRO BMX grupėje visas tris vietas užėmė kauniečiai – Martynas Lazauskas, Tomas Alijevas, Karolis Kliaudaitis.
Laimėtojus pasveikino ir apdovanojo Elektrėnų savivaldybės meras Kęstutis Vaitukaitis,  administracijos direktoriaus pavaduotojas Vaidas Ratkevičius, Sporto mokyklos direktorius Valdas Škadauskas.
Pavargę, bet laimingi vakarop dalyviai ėmė skirstytis namo. Apie tai, kad trampline buvo išlietas ne vienas litras prakaito, bylojo pilnos šiukšliadėžės plastikinių vandens butelių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų