Talentas – gerbti kito talentą

Talentas – gerbti kito talentą

„Talentų dienos“ tradicija Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinėje mokykloje tęsiasi. Šįsyk buvo atrasta net 18 talentų.  Iš pradžių vyko užsiėmimai įvairiausiose laboratorijose, kur vaikai eiliavo, šoko, dainavo, sportavo, įvairiausias dekoracijas gamino.

Greta KAMANDULYTĖ

Darbas mokykloje virte virė  dvi labai greitai visiems, kas tik dirbo prabėgusias valandas. Po sunkaus darbo, visiems Talentų dienos dalyviams buvo skirta pietų pertrauka, po kurios draugiškai nuskubėjome į Elektrėnų kultūros centrą, kur vyko tos dienos pratęsimas – talentų pasirodymai.

Ten visų jau laukė pasipuošę renginio vedėjai Miglė Pranckevičiūtė ir Giedrius Petkevičius bei griežta, bet objektyvi komisija: Aivaras Dočkus, Lena Cvilikienė, Daiva Vileikienė, Odeta Kanapkienė bei komisijos pirmininkė – mokyklos direktorė Aldona Skučienė. „Komisija bus tikrai objektyvi, atsižvelgsime į kiekvieną talentą, nes juk talentas – gerbti kito talentą,“ – šventę pradėjo mokyklos direktorė.

Pirmoji tądien scenoje pasirodė labai jau lanksti mergaitė-gyvačiukė Teklė Piliponytė, kuri tapo laureate. Po tokio akrobatinio pasirodymo, kultūros namų sale nuskriejo švelnus ir linksmas muzikos kūrinys „Linksmosios atostogos“, kurį atliko duetas Fausta Hopenaitė ir Gabija Verbickaitė. Šios merginos taip pat tapo laureatėmis. Ausį tądien malonino ne tik fortepijono, bet ir saksofono, fleitos, elektrinės gitaros garsai. Fortepijonu grojo ir laureatu tapo D. Žomoj.

Itin gerai komisijos įvertinti buvo ir „Talentų Talentais“ tapo gitaristai Emilis bei Dovydas. Šie vaikinai publiką ir komisiją sužavėjo gan trankiais elektrinės gitaros akordais.

Atsirado ir tokių, kurie viešai prieš visus norėjo „išpažintį“ atlikti. Būtent tai ir padarė D. Norkūnas perskaitęs V. Račicko apsakymą „Išpažintis“. Žiūrovams buvo suteikta galimybė išsvysti „Žydų šokį“, kurį atliko devintokai su auklėtoja Larisa Karteniene, tapę laureatais. Mokytoja L. Kartenienė su žydišku šokiu scenoje pasirodė ir viena. Susirinkusieji į šventę pabuvojo ir „Lietuvos talentų“ scenoje, ir ,,teatre“, ir ,,sporto salėje“, bei pamatė dar daug įvairiausių įdomybių – laboratorinių darbų. Nors pastebėti ir apdovanoti buvo tikrai gabūs talentai, nepastebėti neliko ir galbūt truputį mažiau pasiruošę dalyviai, gavę paskatinamuosius prizus. Tai buvo D. Kublinskas, N. Visockaitė bei K. Gecer ir S. Trakimavičiūtės duetas.

Tiek šiais metais talentų. Nenusiminkite, jeigu turite talentą, bet šiais metais dėl įvairiausių priežasčių nepasirodėte, laukite kitų metų, tobulėkite, aukite ir tada – sužavėkitevisus, kitų metų „Talentų dienoje“. Turite daug šansų ir laiko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų