TAIP! Jau juda Eletrėnuose

TAIP! Jau juda Eletrėnuose

Naujas TAIP! Vilniaus mero Artūro Zuoko sukurtas visuomeninis judėjimas „Taip!” jau juda ir Elektrėnuose. Prieš Naujuosius metus, gruodžio 13 d., sukurtas skyrius sausio 19 d. susirinko, kaip sakė Elektrėnų skyriaus pirmininkas, Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas ir Vilniaus savivaldybės tarybos narys, dvidešimt septynerių metų elektrėnietis Petras Nausėda, į pirmąjį susirinkimą. Pasak pirmininko, skyrius susirinkime ne tik aptarė Elektrėnų savivaldybės situaciją kultūros, sporto ir miesto plėtros srityse, bet ir įsteigė komitetus pagal šias veiklos sritis bei kituose susitikimuose planuoja susitikti su visais Elektrėnų savivaldybės seniūnais.

Julija Kirkilienė

 

„Taip!“ Elektrėnų skyrius užsimojo atlikti išsamesnę Elektrėnų gyventojų užimtumo analizę, išsiaiškinti pagrindines Elektrėnų jaunimo problemas, išanalizuoti su jaunimu dirbančių organizacijų veiklą. Be to, ištirti ir pagrindines jaunimo išvykimo iš Elektrėnų priežastis bei numatyti galimus sprendimus.

Artimiausiuose skyriaus susirinkimuose numatyta aptarti ir savivaldos plėtros galimybes, naujų projektų svarbą ir neįgyvendintų projektų priežastis. Taip pat ištirti miesto investicinės aplinkos privalumus ir trūkumus.

Gražiai kalbėjęs apie būsimąją veiklą, jaunasis politikas ne ką galėjo pasakyti, iš kur partija gaus žmonių. Nors giriasi, kad partijoje jau yra apie 100 žmonių, bet žinomi iš jų, kol kas, trys Elektrėnų savivaldybės nariai, per savivaldos rinkimus įšokę į tarybą iš dabar jau nebeegzistuojančios Naujosios Sąjungos sąrašo pabaigos, Daurius Ašaka, Nijolaj Melnikov ir Marija Jurščenko. Tarybos  veikloje šie tarybos nariai  politinių pažiūrų dar neparodė.  P. Nausėda sako tikintis, kad į jų partiją dar ateis žmonių ir iš kitų partijų, bet kurie tai žada, nepasakė. Šiais metais vykstančiuose rinkimuose į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje apygardoje dalyvaus ir sportininkas, siekiantis tapti politiku, Petras Nausėda. Ar elektrėniečiai valdyti šalį pasirinks sportininką, sužinosime jau metų pabaigoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų