„Sveikuoliai“ Kietaviškių pagrindinėje mokykloje

„Sveikuoliai“ Kietaviškių pagrindinėje mokykloje
Pasibaigus mokslo metams Kietaviškių pagrindinė mokykla neištuštėjo. Kiekvieną rytą mokiniai rinkosi į dieninę sportinę

vasaros stovyklą „Sveikuoliai“. Pirmąją savaitę pradinių klasių mokiniai, pradėję rytą nuo mankštos, sportavo,

žaidė judrius žaidimus, varžėsi estafetėse, sveikai maitinosi. Sveikame kūne ir siela turi būti sveika, tad stovyklautojai ėjo į žygius, kalbėjo apie žalingus įpročius, aiškinosi, kaip jų išvengti.
Vaikams labai patiko paskaitėlė apie prevencines priemones, kurią  vedė Elektrėnų policijos komisariato prevencijos poskyrio viršininkė Neringa Bubelevičienė, o tyrėjas Egidijus Balsiukas parodė vaikams, kaip apmokytas policininkų šuo pareigūnams padeda dirbti, ieškant narkotinių medžiagų arba sulaikant nusikaltėlius. Dėkojame jiems už šaunias akimirkas ir dovanėles stovyklautojams.
Antrąją savaitę rinkosi vyresniųjų klasių mokiniai. Kiekvieną dieną pradėję nuo mankštos (tikiuosi, kad tai taps įpročiu ir pasibaigus stovyklai), mokiniai aktyviai ir turiningai praleido savaitę: susipažino su vaistažolėmis ir jų pritaikymu buityje, patys gamino sveiką maistą, žaidė judrius žaidimus, daug laiko praleido gamtoje, sužinojo, kaip veikia vandens valymo įrenginiai.
Dėl šaunių mokyklos mokytojų, kurios dirbo su mokiniais, stovyklos tikslas – tęsti mokinių sportinį užimtumą, vykdyti alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevenciją, stiprinti vaikų sveikatą bei sveiką mąstymą apie gyvenimo būdą – buvo pasiektas. Sveikai gyventi reikia mokyti nuo mažų dienų, o kartais ir pats gali daug pasimokyti iš vaikų, juk jie gyvena ir mąsto daug sveikiau negu mes – suaugusieji.

Justina RIMKIENĖ,
Socialinė pedagogė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų