„Sveikatingumo pertraukų savaitė“ Elektrėnų pradinėje mokykloje

„Sveikatingumo pertraukų savaitė“ Elektrėnų pradinėje mokykloje

Rugsėjo 15-19 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko akcija „Sveikatingumo pertraukų savaitė“. Jos tikslas – atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo.

Kiekvieną dieną buvo nagrinėjamos skirtingos sveikatinimo temos: „Vandens galia“, „Asmens higienos svarba“, „Judėjimo galia“, „Darbo ir poilsio higiena“, „Vaisių nauda sveikatai“. Šiomis temomis parengti informaciniai stendai. Mokiniai individualiai planavo savo pertraukų laiką. Vieni dalyvavo sveikatinimo temų aptarime mokytojų kambaryje, kiti užsiiminėjo aktyviais žaidimais lauke.

Aktyviausia veikla „Judėjimo galia“ vyko trečiadienį ir sutapo su Sveikatingumo diena. Diena prasidėjo visuotine mankšta, vėliau kiekviena klasė dalyvavo suplanuotose veiklose: ėjo sveikatingumo ratu, pasivaikščiojo miške, dalyvavo įvairiose sportinėse varžybose, linksmosiose estafetėse, kvadrato varžybose, žaidė judrius žaidimus ir kt.

Visą dieną netilo vaikų klegesys, liejosi emocijos, aidėjo juokas.

Ramutė Mikalauskienė,

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų