Sveikai gyvensim – sveiki augsim

Sveikai gyvensim – sveiki augsim

Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos parengtas projektas „Sveiki vaikai – sveika ateitis“ yra skirtas vaikams nuo 3 iki 16 metų.

Projekto tikslas – suteikti Elektrėnų ir Vievio vaikams ir jaunimui žinių bei praktinių įgūdžių kaip sveikai gyventi, sveikai maitintis, stiprinti sveikatą, sužadinti norą sportuoti per vaikams ir paaugliams priimtinas priemones, skatinančias fizinį aktyvumą.

Diegti sveikatingumo supratimą, formuoti vaikams ir jaunimui sveikos gyvensenos įpročius nuo mažens – labai svarbu, todėl bibliotekos projektu siekiama įkvėpti vaikus gyventi sveikai, daugiau judėti ir bent trumpam atsitraukti nuo kompiuterių ir telefonų.

Projekto įgyvendinimo metu organizuotos dvejos sporto varžybos „Linksmosios estafetės“ Elektrėnuose ir Vievyje, dvi sveiko maisto gamybos pamokėlės Elektrėnų ir Vievio bibliotekose, viktorina apie sveiką gyvenseną.

Projektas iš dalies finansuojamas Elektrėnų savivaldybės.

Spalio 27 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko paskutinis projekto „Sveiki vaikai – sveika ateitis“ renginys. Trečiokai iš „Ąžuolyno“ progimnazijos kartu su mokytoja I. Kybartiene dalyvavo viktorinoje „Sveikai gyvensim – sveiki augsim“, kurioje bandė įveikti įvairius klausimus sveikatos, sveikos gyvensenos ir mitybos temomis. Laimėtojų komanda buvo apdovanota atšvaitais, o visos klasės laukė didysis prizas – „Gyvūnų žinynas“ bei sveikuoliški sausainiai!

Raimonda Raudoniūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų