Suvirpėjo Elektrėnai nuo šokių

Suvirpėjo Elektrėnai nuo šokių
Dažnai užtenka tik iniciatyvos, tik mažo pastūmėjimo, kad džiaugsmu užkrėstume daugybę žmonių.

Taip atsitiko ir Elektrėnuose, kultūros centro darbuotojams pasvarsčius, ką tokio įdomaus sugalvoti, kuo galėtų jaunimą sudominti. Direktoriui Remigijui Suslavičiui kilo mintis internete paskelbti informaciją apie Elektrėnuose organizuojamą šiuolaikinio šokio festivalį. Renginys taip sudomino Lietuvos jaunimą, kad į antrąjį festivalį „Šokių virpesiai“, vykusį sausio 30 dieną, atvyko virš 600 dalyvių iš Palangos, Šiaulių, Kauno, Vilniaus, Radviliškio, Juodupės, Jiezno, Trakų, Panevėžio, Jonavos, Raudondvario ir, žinoma, Vievio bei Elektrėnų.
Dalyvavo 52 šokėjų grupės, suskirstytos į tris amžiaus grupes. R. Suslavičius sakė, kad ruošdami programą stengėsi, kad šokių stilių spektras būtų labai platus: nuo gatvės šokių su akrobatiniais triukais iki vaikiškų teatralizuotų pasirodymų.
Vertinimo komisija buvo sudaryta iš atvykusių kolektyvų vadovų. Geriausiai pasirodžiusiems kolektyvams įteikti Grand Prix: mažųjų grupėje nugalėjo„Pienė tau“ iš Jonavos, vidurinėje amžiaus grupėje – „Basse“ iš Kauno, tarp vyriausiųjų geriausi buvo „Modusdance“ iš Vilniaus.
Prizais apdovanoti buvo visi dalyviai. Elektrėnus atstovavo Adomo Sabaliauskio breiko šokių grupė „Elekctric city crew“ (jie pasirodė tikrai šauniai ir iki geriausių vardo jiems trūko tik poros taškų) ir Nijolės Leonavičienės vadovaujamų merginų grupė „N.T.D.J.“ iš Vievio.
Salė aidėjo nuo palaikymo šūksnių ir plojimų jauniausiam, vos 3 metų, dalyviui ir kiekvienai grupei. Tiek daug džiaugsmingų emocijų Elektrėnus nedažnai užpildo.
Svečiai dėkojo ne tik už iniciatyvą, bet ir puikų organizacinį darbą, kuris be garso bei šviesos operatorių, scenografų ir viso kito kultūros centro personalo nebūtų toks sklandus. Šokėjai dėkoja „Oriflame“ kompanijai ir ypač jos atstovei Elektrėnuose Larisai Kleinauskienei už įsteigtus prizus.
O jau nuo pirmadienio interneto svetainės lūžta nuo džiaugsmingų komentarų apie puikią šventę Elektrėnuose ir Lietuvos jaunimas vieni kitiems giriasi pasiektais laimėjimais. Į kultūros centrą taip pat skrieja elektroniniai laiškai su padėkomis.
Kaip sakė kultūros centro direktorius ir šio renginio organizatorius R. Suslavičius, šį konkursą antrą kartą (ir ne paskutinį) organizuoja, pritardami judėjimo, saviraiškos, bendravimo, pažinimo, kūrybos, solidarumo principui. Šventė-konkursas „Šokio virpesiai“ yra vienas iš saviraiškos, kūrybiškumo, kultūros vertybių supratimo, tolerancijos ir elegancijos ugdymo formų. Kultūros centro darbuotojai tą šeštadienį suvienijo Lietuvos vaikus ir jaunimą aktyviam laisvalaikio praleidimui, prisidėjo ugdant aktyvius piliečius, kūrybiškai suvokiančius savo kultūros vertybes ir gebančius jas įprasminti.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų