Suvestinė 09-01 – 09-06

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
09-01 gautas pareiškimas, kad internetiniame skelbimų portale sex.pažintys.lt paskelbta šmeižianti ir žeminanti tikrovės neatitinkanti informacija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

09-02 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimai suklastotų asmens dokumentų ir jo vardu paimtos paskolos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
09-02 pradėtas ikiteisminis tyrimas, kad atsisakant mirusio vyro paveldėjimo teisių į turtą, galimai buvo sukčiaujama vengiant įsipareigojimų.
09-02 pradėtas ikiteisminis tyrimas, kad buvusios įmonės direktorius neperduoda  dokumentų ir antspaudo.
09-04 gautas statybos vadovo pareiškimas, kad naktį iš įmonės statybinio vagonėlio, esančio Elektrėnų sav., Vievio sen., sulaužius vagonėlio duris, pavogtas nivelyras bei kiti daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
09-04 gautas tarnybinis pranešimas, kad name, esančiame Elektrėnų sav., Abromiškių k., rastas vyriškio lavonas be išorinių smurto žymių.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
09-06 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų miesto gyventoja, sugrįžusi į namus, rado išlaužtą savo buto langą, namuose išvartytus daiktus, bute pasigedo dviejų plokščiaekranių televizorių bei juvelyrinių dirbinių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
09-06 gautas pareiškimas, kad bute, esančiame Elektrėnuose, du nepažįstami vyriškiai sumušė moterį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
09-06 gautas pareiškimas, kad sodyboje, esančioje Elektrėnų sav., Pastrėvio sen., išdaužus namo lango stiklą, buvo įsibrauta į vidų ir pavogti maisto produktai, radijo imtuvas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
09-06 pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl išžaginimo.
Surašyti 62 administracinės teisės pažeidimų protokolai. Užregistruota 110 pranešimų įvykių registre.
Elektrėnų sav., Vievyje,  J.R.  namuose aptikta ir paimta 95 pakeliai cigarečių su Baltarusijos respublikos  pavyzdžio banderolėmis ir 3,7 litro skaidraus skysčio, turinčio alkoholio kvapą.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų