Elektrėnus trečią kartą užliejo džiazo muzikos banga

Elektrėnus trečią kartą užliejo džiazo muzikos banga
Šeštadienį, rugpjūčio 4 d., Elektrėnus užliejo trečiasis džiazo muzikos festivalis „Jaunystė“. Popietę ir vakarą į aikštę už kultūros centro rinkosi grybavimo karštligei atsispyrę ir kultūringų pramogų pasiilgę elektrėniečiai.

Festivalį pradėjo jaunieji Elektrėnų meno mokyklos džiazo muzikantai ir elektrėniečių grupė „Glad“. Grupės vokalistė Evelina Pliskauskaitė pripažino, kad džiazą jie atliks pirmąkart, o tam į talką glad‘ai pasikvietė fleitininką.
Vėliau į sceną žengė atsikūrę ir visą vasarą repetavę „3 Grantai“ ir atliko veikiau jau bliuzą – ironiškas dainas apie meilę ir gyvenimą.
Dideliu būriu sceną užėmė tiesiai iš Sostinės dienų atvykęs Karoliniškių muzikos mokyklos džiazo orkestras „The Magic Time Orchestra“.  Orkestro vadovas Eugenijus Vedeckas bandė užkrėsti elektrėniečius šmaikščiu šokiu – lindihopu.
Vakarėjant rimtėjo ir muzika: modernaus džiazo improvizacijas skleidė „Julia Jazz Quartet“, o daugeliui žinomus, klasika tapusius kūrinius atliko Jurgis Brūzga su „Green Bridge Band“. Festivalio atradimu tapo „Indrė ir baisios stygos“. Ši grupė pademonstravo džiazą su folklorinės muzikos prieskoniais. O festivalio desertu galima pavadinti „Puppuni seses“, nustebinusias 1940-ųjų stiliaus muzika.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų