Suvestinė 08-25 – 08-29

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
08-25 gautas pareiškimas, kad sugadintos automobilio „VW Golf“, stovėjusio Elektrėnuose, kėbulo detalės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-26 gautas pareiškimas, kad apvogtas butas, esantis Elektrėnų sav., Vievio sen. Iš buto dingo du dviračiai, televizorius, tiuneris, mikrobangų krosnelė, buto raktas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-28 gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 25 d. iš sodybos, esančios Elektrėnų sav., Vievio sen., Karageliškių k., pagrobtas automobilis „Renault Megane“, registruotas  F.P. UAB ,,Jonavos statybinės medžiagos“ vardu.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Automobilis „Renault Megane“ surastas Elektrėnų sav., Vievio sen., kelyje Vievis – Trakai po eismo įvykio. Vairuotojas iš eismo įvykio vietos pasišalino.
08-29 gautas pareiškimas, kad gyvenamojo namo, esančio  Elektrėnų sav., Vievio sen., antrame aukšte sudaužyti dviejų langų stiklai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-29 gautas pareiškimas, kad Elektrėnuose, Pergalės gatvėje, sustojus automobiliui iš jo išlipo du iš matymo pažįstami asmenys ir sumušė žmogų.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Surašyti 92 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, girto pasirodymą arba gėrimą viešoje vietoje, tėvų valdžios nepanaudojimą arba panaudojimą priešingai vaiko interesams, nedidelį chuliganizmą, smulkų svetimo turto pagrobimą, gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimus, viešosios rimties trikdymą ir kt.

Užregistruotas 131 pranešimas įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų