Suvestinė 08-18 – 08-24

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
08-18: gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 18 d., apie 18.00 val., atvykus į sodybą, esančią Elektrėnų sav., Vievio sen., rastas išdaužtas gyvenamojo vagonėlio langas ir pasigesta namų apyvokos daiktų bei maisto produktų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-19: gautas pareiškimas, kad išdaužius lango stiklą buvo įsibrauta į namą, esantį Elektrėnų sav., Vievio sen. Iš namo pavogti maisto produktai, alkoholiniai gėrimai ir kiti asmeniniai daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-20: gautas pranešimas, kad rugpjūčio 20 d., 23.40 val., Vievyje,  prie Stoties g. 45-tojo namo, pastebėtas apibraižytas  automobilis  ,,Mercedes Benz“.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-23: gautas pareiškimas, kad apvogtas gyvenamasis namas, esantis Elektrenu sav., Kietaviškių sen. Iš namo pavogtas Lietuvos Respublikos pasas, aukso dirbiniai, mobiliojo ryšio telefonai ir kiti namų apyvokos daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-24: gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 21 d., 10.00 val., Elektrėnuose, Rungos g. 4, prekybos centre ,,Maxima“ esančioje parduotuvėje ,,Triumf“ buvo pavogtas mobiliojo ryšio telefonas ,,Nokia 6700“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-24: gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 14 d. iš matymo pažįstamas vyriškis  sumušė ir grasino nužudyti merginą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-24: gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 24 d., 13.00 val.,  buvo pastebėta, kad iš statybos remonto teritorijos metalinio vagonėlio Abromiškių reabilitacijos ligoninės vaikų sanatorijoje  pagrobtas UAB ,,Conresta“  suvirinimo aparatas su laidų komplektu. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Surašyti 97 administracinės teisės pažeidimų protokolai.
Užregistruota 114 pranešimų įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų