Senoliai namuose laiko ne tik ,,pilstuką“, bet prie namų augina ir kanapes

Senoliai namuose laiko ne tik ,,pilstuką“,  bet prie  namų augina ir kanapes
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK) Prevencijos poskyrio pareigūnai turėdami informacijos, kad Elektrėnų sav., Beižonių sen. gyventoja J.K. laiko ir prekiauja nedenatūruoto etilo alkoholiu ir denatūruoto etilo alkoholiu bei jų skiediniais, rugpjūčio 20 d. apsilankė jos sodyboje.

Ši garbaus amžiaus moteris neigė turinti nedenatūruoto etilo alkoholio ir denatūruoto etilo alkoholio bei jų skiedinių, tačiau prasitarė, kad jos vyras galbūt aviliuose ir laiko alkoholinius gėrimus. Pareigūnams nuėjus tikrinti avilių, moteris, siekdama išvengti atsakomybės už etilo alkoholio bei jų skiedinių laikymą, bandė iš 1,5 l plastikinio butelio išpilti turimą skystį. Pareigūnams pavyko iš senolės atimti butelį su skysčiu, tačiau 73 metų amžiaus moters atkaklumas labai nustebino pareigūnus – nepajėgusi viso skiedinio turinio išpilti,  ji pabandė įkąsti pareigūnui.
Dėl  šio pažeidimo J.K. pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1772 str. (Nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio, techninio etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) gaminimas, laikymas, gabenimas, pardavimas ar kitoks realizavimas neturint leidimo).
Pareigūnai atkreipė dėmesį ir į J.K. sodyboje aplink gyvenamąjį vagonėlį augančias kanapes. Tokia neteisėta veika užtraukia atsakomybę pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1072 straipsnį (Neteisėtas opijinių aguonų, kanapių ar kokamedžių auginimas). Senolei surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir skirta nuobauda – įspėjimas.
Didelė  dalis minėtų pažeidimų yra išaiškinta tikrinant iš  gyventojų gautą informaciją. Džiugu, kad vis daugiau žmonių pasitiki policija ir suteikia vertingos informacijos apie neteisėta veikla užsiimančius asmenis. Raginame visus būti aktyvius ir užkirsti kelią daromoms panašioms nusikalstamoms veikoms, kviečiame dalyvauti tokių pažeidimų prevencijoje ir apie daromas neteisėtas veikas informuoti mus telefonais 02, 112 (iš mobiliojo telefono), (8 528) 34 000, arba pasitikėjimo telefonu (8 528) 39637.
Nors pareigūnai susiduria su agresyviai nusiteikusiais teisės pažeidėjais, tačiau patikiname gyventojus, kad jie ir toliau kovos su tokiais pažeidimais, ir kruopščiai tikrins kiekvieną iš Jūsų gautą informaciją.   

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų