Suvestinė 08-12 – 08-16

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
08-12 gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 12 d.,  12.00 val., Elektrėnuose,  prie ežero,  buvo pavogtas mobiliojo ryšio  telefonas ,,Samsung 3650“,  kuris buvo paliktas su drabužiais ant kranto maudytis nuėjusios dukros.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

08-12 gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 11 d., 18.30 val., Elektrėnuose, prie ežero, grįžus po maudymosi, vyriškis rūbų kišenėse nerado mobiliojo ryšio telefono ,,Nokia-6300“, piniginės, asmens tapatybės kortelės  ir kitų asmens dokumentų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-13 gautas tarnybinis pranešimas, kad Vievio sen., Pylimų k. esančioje stovykloje ,,Jaunasis automobilistas“, rugpjūčio 13 d. 12:00 val. be žinios dingo R.V.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti.
08-16 gautas tarnybinis pranešimas, kad Kietaviškių sen., Šuolių k., pas  A.V. tvenkinyje prie  kranto rastas Šuolių k. gyventojo lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Surašyti 85 administracinės teisės pažeidimų protokolai už girto pasirodymą arba gėrimą viešoje vietoje, nedidelį chuliganizmą, šaunamojo ginklo registravimo pažeidimą, naminės degtinės, brogos ar kitų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą, smulkų svetimo turto pagrobimą, viešosios rimties trikdymą, kelių eismo taisyklių pažeidimus ir kt.
Užregistruoti 174 pranešimai įvykių registre.
Informacija

08-11 Elektrėnų sav., Semeliškių sen., pas N.N.  namuose rasti ir paimti 28 pakeliai cigarečių ,,Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis bei 5 įvairių talpų buteliai su 3,75 l skaidraus skysčio, turinčio alkoholio kvapą.
08-12
19.00 val. Vilniaus apskrities VPK Elektrėnų PK pareigūnai Vievyje sulaikė paieškomą,  nedirbantį,  teistumą turintį E.P., kuris yra nuteistas pagal birželio 21 d. Trakų rajono apylinkės teismo nutartį laisvės atėmimo bausme. Sulaikytasis uždarytas į Vilniaus apskrities VPK areštinę.
08-12 Vievio seniūnijoje, pas L.A . (gim. 1965 m.),  buvo aptikta ir paimta 30 pakelių cigarečių „Saint George“ su Rusijos Federacijos Respublikos banderolėmis ir 60 pakelių cigarečių „Minsk“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų